Нестандартне покарання для манкуртів придумали у Бережанському районі Тернопільщини.

За словами голови обласної організації партії «Наша Україна» Петра Мандзія, у селі Нараїв Бережанського району перед недільним Богослужінням староста церкви оголосив список людей, які, за його даними, співпрацюють з Партією регіонів і агітують або отримують гроші за голосування за представників цієї партії. Відтак попросив перелічених людей покинути храм.

«Вигнати людину з церкви – це є найбільша кара за такий поступок. І це реальна дія, яку можна чинити, щоб протистояти підкупам виборців. Бо якщо люди на цих виборах знову поведуться на заасфальтовані дороги, на гречку, на свиней чи щось інше, то матимемо потім таку «свиню», що потім сплачемось всі разом», – застерігає Петро Мандзій.

При цьому він закликав жителів області не продавати свої голоси.

«Ми добре знаємо, що в кожному селі уже розраховано, скільки людей має проголосувати за партію влади. Люди продають голос за 100-150 грн. Але вони мають зрозуміти, що сьогодні їм дають 100 грн, але завтра заберуть у них 100 тисяч», – наголосив політик.

За його даними, метод громадського осуду та вигнання з церкви за агітацію чи продаж свого голосу на користь провладної партії застосували уже в кількох селах Бережанського району.

За Збручем

2 comments

  1. Крук

    Молодці, ось так би по всій Україні, тоді можливо б було менше запроданців. Шановні земляки, не продавайтеся за ці мізерні подачки, не будьте Іудами. Майте якийсь гонор, що залишимо своїм дітям, Ви подумали.

  2. Лісовий Назар

    Вчинок священника заслуговує на похвалу, але вам пане Мандзій не личить коментувати і примазуватися до благородного вчинку священника. Хіба не ви і ваше кервництво “Нашої України” на президенських виборах 2010 року агітували голосувати проти всіх, Ви що не розуміли що помагаєте Януковичу, чи може теж якусь копійчину мали за це. Вважаєте мабуть себе патріотами. Мабуть і пику Януковичу сьогодні готові набити? Ганьба таким лжепатріотам, а священнику – СЛАВА!

Напишіть відгук