Прокуратурою Тернопільської області вжито заходи щодо повернення самовільно зайнятих земельних ділянок

Поділитися

Відстоюючи інтереси держави та територіальної громади одного із сіл Теребовлянщини, прокуратура Тернопільської області звернулася в суд  із позовними заявами до двох відомих сільськогосподарських товаровиробників про звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок площею понад 75 га  та стягнення заподіяної внаслідок цього шкоди.

Встановлено, що на території однієї із сільських рад Теребовлянського району області одне із відомих фермерських господарств самовільно зайняло за межами населеного пункту земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 33,94 га.  із земель запасу та резервного фонду.

Діючи за подібною схемою, інше товариство з обмеженою відповідальністю на території цієї ж сільської ради самовільно використовувало  за межами населеного пункту орну земельну ділянку площею 41,97 га.

Земля обом підприємствам знадобилася для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Внаслідок цих протиправних дій одне із господарств заподіяло державі шкоду в сумі майже 35 тис. грн., а інше – понад 40 тис. грн.

У зв’язку з наведеним, прокуратура області звернулася в суд до зазначених суб’єктів господарювання із позовами про звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок та стягнення на користь сільської ради завданої шкоди на загальну суму майже 75 тис. грн.

Наразі, вищевказані позовні заяви перебувають на розгляді Господарського суду Тернопільської області.

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Податкові прийомчики у тернопільському футболі

Конотоп. 353 роки перемоги