Тернопільська команда «УДАРу» готова до бою за Україну!

Поділитися

21 липня відбулася конференція Тернопільської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», в якій взяло участь 190 делегатів і понад 60 гостей. На порядок денний було винесено питання про обрання делегатів на Х з’їзд Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» щодо висування кандидатів у народні депутати України на чергових виборах 28 жовтня 2012 року, який відбудеться 1 серпня.

Учасників і гостей конференції привітав голова обласної організації Ігор Побер, який зокрема зазначив: «Переповнена глядацька зала підтверджує те, що наша політична сила з кожним днем стає потужнішою і популярнішою. В області вже є понад 2000 членів партії, які відрізняються активною життєвою позицією і готові боротися за Україну та її успішне майбутнє».

Ігор Побер також представив людей з команди Віталія Кличка, на яких Тернопільська обласна організація партії «УДАР» покладає надію під час парламентських виборів  2012 року. До п’ятірки найактивніших увійшли Наталка Михно, Віталій Ломакович, Олег Ваврик, Микола Люшняк і Віталій Максимов. Всі вони заявили про готовність працювати на повну силу.

«Оскільки я ніколи раніше не брав участі у виборчому процесі, тому довго визначався із політичною приналежністю. Окрім того, бачив, як політики забували про свої обіцянки, дані виборцям. Проте до «УДАРу» маю довіру і під її знаменами готовий долучитися до справ, які би сприяли розвитку нашої країни», – поділився своїми планами Віталій Ломакович.

Віталій Максимов розповів, що його «головною мотивацією є те, що сьогодні «УДАР» – це єдина опозиційна партія в Україні, яка відрізняється послідовністю і чіткою позицією. Віталій Кличко заробив свій авторитет власними розумом, силами і здоров’ям, тому є взірцем для кожного українця у тому, як бути успішним».

У свою чергу Микола Люшняк закликав усіх присутніх не боятися утисків з боку влади і сміливо відстоювати свої права, закріплені Конституцією України.

Олег Ваврик висловив подяку однопартійцям за висловлену довіру та бажання разом з «УДАРом» вирішувати нагальні проблеми українського суспільства, дбати про розвиток економічної та соціальної галузей.

Обласна організація чітко дотримується гендерної рівності у своїй діяльності, тому серед активістів є чимало жінок. Наталка Михно – представниця жіночої частини партії «УДАР» – додала, що «політика – це мистецтво можливого, тому сьогодні є всі шанси довести це на ділі. Окрім того, команда Віталія Кличка має особливу мудрість стати вище політикантства і грошових інтересів. Завдяки цьому перемога на виборах гарантована!»

Прес-служба ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка».

На Тернопільщині міський голова все таки відповідатиме за корупційне правопорушення

У Тернополі відбудеться прес-конференція з приводу політичного тиску