У Тернополі небезпечно “промишляти” навіть двом повіям: вся територія поділена!

Поділитися

У Тернополі працівники міліції затримали молодика, який займався сутенерством. На нього працювали дві повії.     Зарплата державного службовця для 29-річного уродженця обласного центру з деяких пір, схоже, перестала бути єдиним і легальним джерелом доходу. Як повідомив начальник відділу боротьби з кіберзлочинністю та злочинами проти моралі управління МВС в області Георгій Кондратюк, молодик нещодавно опинився в ізоляторі тимчасового тримання за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 303 КК. Півроку оперативники документували протиправні дії тернополянина. Одна з оперативних комбінацій і завершилася затриманням молодого чоловіка, який займався сутенерством. Працівники підрозділу задокументували факт отримання звідником за сутенерські послуги коштів на суму понад три тисячі гривень.
Чому тернополянин вдався до гріховного ремесла? Відповідь на це та інші запитання стане відомою після закінчення слідства. А за попередніми даними, його діями керувала користь.
За словами Георгія Кондратюка, кілька місяців тому в одному з барів обласного центру молодик познайомився з двома 20-річними дівчатами, які в наші краї прибули із сусідніх областей. Зав’язалася розмова, під час якої була зачеплена фінансова тема. Приїжджі нарікали на скрутне матеріальне становище, мовляв, дуже потрібні гроші. Ось тоді молодик і запропонував заробіток. Торгувати власним тілом дівчата не відмовилися. Він же пообіцяв їм охорону, пошук клієнтів, розв’язання всіляких проблем – усе те, чим і займаються сутенери. Домовилися і взялися реалізовувати задумане. Кожна з підпорядкованих звіднику повій мала віддавати йому щодня по 100 гривень. Так тривало до того часу, поки «трудівницями сексу» та їхнім «опікуном» не зацікавилися працівники міліції.
Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією – злочин, за який карають позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років.

Міліціонери затримали магазинного злодія

Про те, як губернатора Тернопільщини освистали повідомляють національні телеканали