Віталій Кличко закликав Президента накласти вето на закон про мови

Поділитися

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко підтримав акцію опозиційних сил на захист української мови, яка відбувається під стінами Українського дому. Кличко виступив перед мітингувальниками і закликав опозиційних депутатів скласти з себе повноваження і сконцентруватися на виборчій кампанії. «Зараз Верховна Рада не працює, в цьому складі вона не виконує жодних функцій. Рада має розпуститися», – сказав Кличко.

Віталій Кличко вважає, що прийняття Закону України «Про засади державної мовної політики» є політичним суїцидом парламенту нинішнього скликання. На його думку, події у Верховній Раді ще раз засвідчили, як зухвало в країні влада порушує права громадян. «Закон ухвалили в обхід регламенту, без розгляду в комітетах, без обговорення і врахування численних поправок, за зачиненими дверима, таємно від ЗМІ і громадян. Під час голосування спікер парламенту ганебно втік, щоб позбутися сорому і бути начебто непричетним до того безчинства, яке відбулося у ВР, хоча насправді він і його «народна» фракція відповідають за це особисто, – вважає Кличко. – Стадія «кнопкодавства» для наших парламентарів була не останньою межею падіння. Виявилося, що вони настільки зневажають законодавчий орган, що готові власноруч його знищити».

Кличко переконаний: ті, хто повністю проігнорував думку більшості українців, показали, що відчувають себе представниками якоїсь іншої країни, вони не цінують нічого українського. «Заради майбутнього провладного списку вони готові бездумно голосувати за будь-які провокативні питання, які роз’єднують країну. Це не політика, не законодавча робота, а безчинство із впевненістю у власній безкарності», – вважає лідер «УДАРу».

Віталій Кличко закликав президента Януковича накласти вето на закон «Про засади державної мовної політики». «Президент має накласти вето на цей закон. Якщо президент цього не зробить, він покаже своє справжнє обличчя», – наголосив лідер «УДАРу», повідомили “Про все” у прес-службі ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

У четвер, 5 липня, о 10.00 розпочнеться пленарне засідання 43 сесії Тернопільської обласної ради

Нардеп Іван Стойко розповів як сьогодні українців спробували бити і травити газом за українську мову