12 липня 2012 в офісі телеканалу «ТВі» з’явилися оперуповноважені податкової міліції ДПС у Солом’янському районі м. Києва, що діють на підставі доручення ст. слідчого СУ ДПС у м. Києві Трачука Б.О., і пред’явили до виконання постанову Шевченківського районного суду м. Києві від 09.07.2012г. (Суддя Пономаренко Н.В.) про виїмку первинних фінансово-господарських та бухгалтерських документів за 2008-2012 рр., пов’язаних з формуванням податкового кредиту ТОВ «ТРК« ТелеРадіоСвіт » – власника ліцензії на телевізійне мовлення телеканалу. Таким чином, у телекомпанії вилучаються практично всі документи, що стосуються її фінансово-господарської діяльності за 4 роки, що повністю паралізує діяльність телеканалу.

З пояснень оперуповноважених та наданих документів випливає, що виїмка проводиться в рамках кримінальної справи № 79-0261, порушеної стосовно керівника телеканалу Миколи Княжицького за частиною 3 статті 212 КК України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).

Справу порушено за результатами податкової перевірки ТОВ «ТРК«ТелеРадіоСвіт». Звертає на себе увагу та обставина, що 25 червня 2012 Окружним адміністративним судом м. Києва були визнані незаконними і скасовані податкові повідомлення-рішення, якими були нараховані податкові зобов’язання, несплата яких ставиться ТОВ «ТРК« ТелеРадіоСвіт », що і послужило підставою для порушення кримінальної справи. Так як рішення суду першої інстанції не вступило в силу, податкова міліція намагається використовувати рішення податкової для проведення слідчих дій і тиску на телеканал і на М.Княжицького.

Зазначимо, що згідно п.56.22 ст.56 Податкового кодексу, якщо платник податків оскаржує рішення податкового органу у суді, обвинувачення платника не може базуватися на такому рішенні до остаточного вирішення спору судом.

Потребуємо вашої підтримки!

ТВі – твій простір свободи!!! Як ніколи актуально!

3 comments

 1. Ирина

  Налоговая действует по указке верхушки ПР, в этом никто не сомневается. Они, наивные, думают, что таким образом заставят всех украинцев думать одинаково? Ничего не выйдет, в Украине всегда крутятся вихри раскпрепощения и свободы, каждый уверен, что знает, как жить, и каждый хочет кричать во весь голос то, что он думает. Поэтому любые попытки приструнить или запретить вызывают только новую волну сопротивления и ненависти к “налетчикам”. Спрашивается, и зачем оно им надо?
  Уважаемый господин Княжицкий, вы молодец и ваша команда замечательная, держитесь, моральная поддержка вам гарантирована по всей Украине.

 2. Ольга

  Шановний пане Княжицький, тримайтеся гордо та оточіть себе сильною групою підтримки -все у Вас вийде (переважно чоловіками – так буде переконливіше для більшості). Із задоволенням дивлюся Ваш канал – є дуже цікаві знахідки, об’єктивне висвітлення подій, талановита команда. Переконана, що навіть в умовах непербачуваного сьогодення створюваний Вами простір свободи, Ваші соратники допоможуть Вам особисто і каналу в цілому подолати ці недолугі спроби податківців etc. знайти дуже чорну кішку у темній кімнаті, адже її там нема!!

 3. Юрко

  Шановні Співробітники ТВі!
  Всі політичні сили, які називають себе опозиційними, та громадяни України повинні об’єднатися на захист ТВі.
  Не буде чесного мовлення – опозиція втратить стратегічну позицію в інформаційному просторі і не зможе адекватно протидіяти фальсифікаціям влади на виборах до Верховної Ради.
  Потрібно готуватися до масових акцій протесту.
  Тримайтеся!
  Юрко

Напишіть відгук