Звернення ТВі

Поділитися

12 липня 2012 в офісі телеканалу «ТВі» з’явилися оперуповноважені податкової міліції ДПС у Солом’янському районі м. Києва, що діють на підставі доручення ст. слідчого СУ ДПС у м. Києві Трачука Б.О., і пред’явили до виконання постанову Шевченківського районного суду м. Києві від 09.07.2012г. (Суддя Пономаренко Н.В.) про виїмку первинних фінансово-господарських та бухгалтерських документів за 2008-2012 рр., пов’язаних з формуванням податкового кредиту ТОВ «ТРК« ТелеРадіоСвіт » – власника ліцензії на телевізійне мовлення телеканалу. Таким чином, у телекомпанії вилучаються практично всі документи, що стосуються її фінансово-господарської діяльності за 4 роки, що повністю паралізує діяльність телеканалу.

З пояснень оперуповноважених та наданих документів випливає, що виїмка проводиться в рамках кримінальної справи № 79-0261, порушеної стосовно керівника телеканалу Миколи Княжицького за частиною 3 статті 212 КК України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).

Справу порушено за результатами податкової перевірки ТОВ «ТРК«ТелеРадіоСвіт». Звертає на себе увагу та обставина, що 25 червня 2012 Окружним адміністративним судом м. Києва були визнані незаконними і скасовані податкові повідомлення-рішення, якими були нараховані податкові зобов’язання, несплата яких ставиться ТОВ «ТРК« ТелеРадіоСвіт », що і послужило підставою для порушення кримінальної справи. Так як рішення суду першої інстанції не вступило в силу, податкова міліція намагається використовувати рішення податкової для проведення слідчих дій і тиску на телеканал і на М.Княжицького.

Зазначимо, що згідно п.56.22 ст.56 Податкового кодексу, якщо платник податків оскаржує рішення податкового органу у суді, обвинувачення платника не може базуватися на такому рішенні до остаточного вирішення спору судом.

Потребуємо вашої підтримки!

ТВі – твій простір свободи!!! Як ніколи актуально!

День молоді в Тернополі (відео)

На сцені фестивалю «Підкамінь 2012» візьмуть шлюб