Звернення Валентина Наливайченка

Поділитися

Дорогі українці, дорогі краяни!

Країна окупована злодіями та українофобами. Тому кожному з нас потрібно діяти, потрібно чинити опір окупації для того, щоб захистити нашу землю, наші святині, наші родини.

Триває бій за Україну. У боротьбі перемагають лише сильні та згуртовані. Джерела нашої сили – у єдності. Одинак ніколи не переможе систему. Для цього потрібна команда, здатна діяти та перемагати. Команда, яка прагне не лише здобути владу, а й зламати хребет прогнилій системі корупції та брехні.

Такою командою, на мою думку, є політична партія «УДАР Віталія Кличка». Політика щира, політика захисту людей та з людьми – наш спільний шлях у подальшій боротьбі.

Саме тому я долучився до партії УДАР і швидше за все балотуватимусь до Верховної Ради України за списками цієї нової політичної сили. Остаточні рішення про мій формат участі у виборах прийме з’їзд партії.

Закликаю Вас, дорогі Краяни, йти далі разом. Це означає, що я залишаюсь з Вами. Я є і буду Вашим представником та захисником у всеукраїнській політиці. Я відстоюватиму в політиці сформовану разом з Вами програму “Нова справедлива Україна”.

Дякую вам за громадянську та політичну підтримку, яку я отримав на окрузі.

Вдячний Вам за щиру підтримку під час праймеріз. Таким чином я пройшов народну люстрацію на окрузі і отримав від вас довіру на подальші кроки в політиці на національному рівні. Я не зраджу Ваших очікувань.

Однак земельним олігархам – майбутнім тушкам, які тепер потирають руки і думають, що уже отримали мандат на Зборівському окрузі для прикриття власних махінацій, радіти рано. Незабаром я представлю сильного кандидата, який об’єднає місцеву патріотичну громадськість та переможе на виборах. Усі громадські проекти – юридичні приймальні та молодіжні табори, наша з Вами кампанія «Героям слава!» та боротьба зі свавіллям олігархів і чиновників і надалі працюватимуть на Тернопільщині.

Разом з Вами я принесу і в партію УДАР, і в парламент національні цінності та патріотичний світогляд, які є невід’ємною частиною уже рідної для мене землі – Тернопільщини.

Час діяти!

Час перемагати!

Слава Україні!

 Валентин Наливайченко

Іван Стойко : « Литвин остаточно продав совість і честь»

Ігор Побер: «УДАР» зміцнюється з кожним днем