111

Колишній губернатор Тернопільщини Юрій Чижмарь, який нині шукає щастя в Чорківському, Борщівському і Заліщицькому районах, почав нарешті проводити не віртуальну виборчу кампанію. Екс-сексі мачо особисто зустрічається з виборцями. Правда, сказати зустрічається, то дуже перебільшено. Спочатку на зустрічі з ним приводили нечемних дітей, яких лякати «бабаєм» з краваткою. Пан Чижмарь на це дуже ображався. Вирішив взяти із собою гумориста Гриця Драпака. На концерт до народного улюбленця приходить все село. Люди сміються, аплодують артисту, для годиться навіть слухають Чижмаря. А як потім приїжджає до села нормальний кандидат в депутати, селяни кажуть, що розуміють Драпака, йому треба за щось жити, але голосувати за Чижмаря вони не будуть, бо він вже був при владі, особливо нажився на людській біді, коли повінь ліквідовував і фіктивними фірмами «пластилінових доріг» наліпив.

3 comments

 1. Лісовий

  Де ж його партія? продалася українофобам.

 2. Віталій

  Чому Українофобам???Він ще й вишиванку вдіне.Федик же у Вишиванці ходить, але ж Українську мову то відмінили.
  Юрась, “Щирий адмін”. Запаси закінчуються. ? Запаси(стеб від доріг) поповнювати треба.Кожен заробляе як може.Подякуйте,що Вас силою не змушують за него голосувати. І то хліб.

 3. Володимир

  Що ви таке придумуєте??? навіщо ображати конкурентів?Невже сподіваєтесь, що люди голосуватимуть за генерала міліції,??? це ж смішно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.