111

Службовий джип Олексія Кайди часто тусується біля ресторацій

Вчора голова тернопільської облради Олексій Кайда у робочий час проводив прес-конференцію. Як учасник виборчого процесу. За кошти платників податків він більше години “кидав понти”

У ході прес-конференції голова обласної ради пообіцяв, що після зустрічі з журналістами у прес-клубі швиденько їде в обласну раду і за рахунок обіднього часу працюватиме на користь громади. Натомість, після прес-конференції Олексій Петрович службовим джипом від’їхав 30 метрів і зупинився у ресторані “Класік”. Тривалий час очільник “Свободи” проводив зустріч з “виборцями” – офіціантом, барменом та адміністратором ресторації.

Чи доїхав до обласної ради очільник “Свободи” після годинної трапези? Чи міг після “Класіка” хоч два слова докупи зв’язати?

3 comments

  1. всеволод могутній

    Цей Кайда ніколи не був у авторитеті, такий собі баранчик якого вигодовують аби потім зїсти. Пішак, пустослівна людина, його робота курам на сміх і всі це бачать, який же з нього депутат? я б його до себе в ЖЕК на роботу не взяв, лампочку б 3 роки вкручував. одним словом господар ((((

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.