111

Майже цілий рік на Тернопільщині проводить віртуальну виборчу кампанію колишній наймолодший губернатор Тернопілля Юрій Чижмарь. Ставленик Балоги запам’ятався мешканцям краю постійними скандалами: війною з бютівцями, перепалкою в газетах з генералом міліції Максимовим, аврально-злодійським методом ліквідації повені і ще більш хаотичним ремонтом доріг із залученням фіктивних фірм-прокладок, походеньками «наліво» і т.д. і т.п. Після «кислотного скандалу», який детально описала всеукраїнська преса, Чижмарь на Тернопіллі фізично не появлявся. Стидався. Лише красувався на біг-бордах. По всій області. Щомісяця Юрій Васильович «викидав на вітер» вартість двокімнатної квартири. А що тут такого, коли ліпший колега – сумнозвісний будівельний аферист Зіновій Щепановський  одарив Чижмаря дачами і квартирами по всій Україні.

Провівши замір рейтингу, Юрій Чижмарь вирішив, що найперспективнішим для нього є південний виборчий округ. Там і наліпив реклами на кожному слупі, в кожній газеті. Казали, що навіть міністр МНС Віктор Балога водив його на здибанку до найзаможнішого уродженця Тернопілля Дмитра Фірташа. Чи погодили кандидатуру Чижмаря невідомо. Проте вповідають, як Фірташ, під час останнього візиту до рідного села Синьків Заліщицького району,  розповів Хоптяну враження про облитого кислотою казанову Балоги.

Вперше цього року на Тернопільщині Чижмарь появився в Чорткові разом з Патріархом Філаретом 11 серпня. Глава УПЦ КП благословив його. Проте парафіяни Святопокровського храму були здивовані такою політизацією духовного життя. Люди незадоволено бурмотіли. Згодом дотепники жартували, що Чижмарю у Чорткові нічого не світить, адже його виборчий штаб знаходиться у «трупарці». Хто захоче заходити у таку установу за агітками? Та й яка політика може проводитись із такої установи?

Особливо шокує ця обставина селян. Почувши від агітаторів адресу, де знаходиться штаб Чижмаря, люди відразу хрестяться і нічого вже від нього не хочуть. Для чортківчан там знаходиться бюро ритуальних послуг.

7 comments

 1. Міла

  Шановна. Вам до Балоги як до неба рачки. Сайту потрібно в підзаголовку написати: “Чорнуха. Замовний матеріал від неадекватних кандидатів по №167 МВО”.

  1. Віталій Мацюк

   правда життя, яка сильно колить очі надто відданим штабістам Чижмаря…як у Зборові – Петровського, у Гусятині – Давиденка, у Бережанах – Болєщука…. роботу треба робити, а не гавкати на журналістів…люди присилають фото, розповідають історії із своїх районів, що жах охоплює..а ті штабні чудаки щоки надують і вміють лише калякати – провокація…. Чижмаревому штабу треба людей з мізками ….от і вся проблема…

 2. Мата Харя

  На Чижмаря байдуже, але це так у стил1 Бедрик1вського…
  Вс1м в1домо, що газета “Наша справа” друкуеться ним. Тепер тут..
  Ну 1 ну.. гидко просто!

  Дореч1, в1н був в Чортков1 ще м1сяцем ран1ше, тому перев1ряйте 1нформац1ю, все ж таки не казки пишете..

 3. Ігор

  Правду кажете панове, хто не може чесно боротись і перемогти замовляє такий бруд на своїх опонентів. Ви шановні про себе розповідайте, які Ви хороші, а люди по ділах Ваших Вас оцінять і проголосують серцем своїм.

 4. патрон

  З Ігоргом І Євгеном Цілком згоден , а Чижмарь досить пристойний чоловік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.