111

У Гусятинському райцентрі зайнятості відбувся інформаційний семінар на тему: «Як розпочати свій бізнес?».  

Для того, щоб допомогти учасникам семінару прийняти зважене рішення щодо започаткування власної справи на захід було запрошено колишню безробітну, а нині успішного підприємця Оксану Поворозник. Пані Оксана свого часу за сприяння РЦЗ зайнялася торгівлею канцтоварів. Зараз вона орендує одне з приміщень центрального Гусятинського універмагу, а в перспективі надіється мати власний магазин.

Приватний підприємець, виступаючи перед присутніми на семінарі, зазначила, що  власна справа – це не найлегший шлях у працевлаштуванні. Але саме він дає вихід із ситуації безробіття при дефіциті робочих місць та нестабільності ринку праці.

«Малий бізнес –  для найбільш активних і рішучих, – підкреслила Оксана Поворозник. –Він для тих, хто звик покладатися на власні сили і можливості. Кожен з нас володіє цінними духовними якостями: честю, сміливістю, порядністю. Примусьте ці якості характеру працювати на себе повною мірою, і успіх не забариться!»

Семінар пройшов дуже жваво, цікаво, а головне – результативно. Адже після заходу двоє безробітних вирішили зайнятися підприємництвом за допомогою служби зайнятості.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.