Крала, поки бавила дитину

Поділитися
   За підозрою у скоєнні крадіжки правоохоронці Тернопільського міськвідділу затримали 25-річну жительку обласного центру. Мотивів злочину жінка так і не змогла пояснити, мовляв, нічого такого не планувала, а піддалася хвилинній спокусі.

    Передували злочину лише добрі наміри, адже тернополянка зголосилася допомогти подрузі, яка не мала з ким залишити дитину. Поки матуся вирішувала свої справи в місті, знайома господарювала в чужій оселі. Нянька виявилась вправною – встигла все: і малечу доглянути, і понишпорити в чужій квартирі. Пошуки не були марними, адже натрапити на справжній скарб. Як пізніше розказала затримана, рука, наче сама, потягнулася за сотнею євро та золотими прикрасами. Та, щоб не казала, але закон переступила свідомо, нажаль, ховаючи чуже майно до власної кишені, про відповідальність не замислювалась. Коли додому повернулась господиня, помічниця, як нічого не бувало, попрощалась і, нічим не видавши себе, покинула оселю. Зникнення грошей та золота власниця помітила наступного дня і одразу звернулась за допомогою до міліціонерів.
    Слідчо–оперетивними заходами було встановлено, що злочин скоїла знайома, яка так радо погодилась допомогти. Жінка зізналася, що крадені прикраси вже здала в ломбард, а валюту обміняла на гривні. Розкаївшивсь у вчиненому, вона виплатила заставу за дорогоцінності та попросила повернути їх власниці. Та за розум взялася пізно, за злочин все одно доведеться відповідати. Проти крадійки порушена кримінальна справа за статтею 185 ч.3 Кримінального кодексу України. Ведеться досудове слідство

Вітрильниця Ольга Маслівець посіла 4 місце на Олімпіаді в Лондоні

Зметикували на трьох. Один потерпілий