111

Отже, пісня дня у нас, мабуть, «Не варто прогинатися під мінливий світ» групи «Машина часу». А ось у нового музичного покоління, представленого учасницею «Нової хвилі» Марією Яремчук, схоже, зовсім інші погляди на цей рахунок. Прогнися сильніше – далі будеш. Ймовірно, Марічка вчасно це зрозуміла і як слід підготувалася до подібних маневрів.

У всякому разі, як повідомляє pravda.com.ua, співачка зустрілася з Миколою Азаровим, від якого отримала нагороду за просування української музики. Ось там-то Яремчук і заявила, що сама ініціатор цієї зустрічі і з’явилася для того, щоб виказати прем’єру своє несамовите бажання підтримати в ході передвиборної кампанії Партію регіонів. «Для мене було б честю, і я хотіла б підтримувати Партію регіонів на виборах і в цілому, морально, і як співачка», – заявила Марія.

Азаров у свою чергу дещо здивувався, але пообіцяв юному даруванню розглянути її пропозицію і всіляко посприяти просуванню по цій стезі.

Нам же залишається тільки згадати прекрасну фразу з одного хорошого спектаклю «Квартету І»: «Молодець, прогин зарахований». Тепер, ми так розуміємо, Машу чекає велике майбутнє.

http://dusia.telekritika.ua

5 comments

 1. Януковичененависник

  Продажна шкура ця Марічка. Бандитьскі регіони забирають співучу українську мову, а вона цього не бачить. Спостерігається тенденція, що Західна Україна незабаром швидше продасться регіоналам за Східну. Бо у Львові все частіше чується російська мова, а самі західні ураїнці перетворили українську на якийсь суржик (так само як східні російську). Замість того, щоб бути лідером, прикладом, двигуном опору цій бандитській владі на чолі з паханом Януковичем Західна Україна все більше прогинається перед регіоналами-бандитами при владі.

 2. Маруся

  Кто платит, тот и заказывает музыку. Такие продажные певички вызывают только презрение. Единственное, что ее может оправдать, так это ее молодость. А чему удивляться, на Западной Украине население за деньги все продаси и даже мать родную. Такой у них нынче менталитет. зато в церковь исправно ходят и очень этим гордяться

 3. Вася

  Наче на Східній Україні насєлєніє не продажне.Все залежить виключно від особистості.А Марічка розчарувала.Діаспора в шоці…

 4. західнянка

  так дійсно її виправдовую юний вік, зараз вона просто маріонетка в руках піарщиків. ось і все. печально те, що коли виросте то мабуть обєктивно не зможе переоцінити свій вчинок, бо буде вже затянута в ту трясовину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.