111

Мешканці Гусятина шоковані: їхній мер-патріот та господар Михайло Савчук пішов в нардепи в супереч домовленостей об’єднаної опозиції. Чому рухівець пішов само висуванцем в Гусятині говорили кілька днів. Дехто казав, що Савчук разом з обласним керівником НРУ Анатолієм Вихрущем таким чином протестують проти політики знищення НРУ лідером Борисом Тарасюком, який «провів» у прохідну частину списку опозиції лише себе і кума Коваля. На мажоритарну Тернопільщини із 5 округів рухівцям дісталась дуля.

Чи зніме свою кандидатуру пан Савчук на користь кандидата від об’єднаної опозиції Михайла Апостола, ну а Анатолій Вихрущ на користь Володимира Бойка – покаже лише час.

Звісно, особистий рейтинг Михайла Савчука в Гусятині вищий, ніж в бютівця Михайла Апостола. Проте, у трьох інших районах 166 виборчого округу, де вони балотуються, представник Батьківщини суттєво переважає гусятинського політика.

У Тернополі поширюється інформація, що незабаром до обласного центру завітає Борис Тарасюк і виключить з Народного Руху України Анатолія Вихруща та Михайла Савчука.

Ну а поки мер Гусятина відпочиває на морі, мешканці дивуються як у розпал передвиборчої кампанії рухівець дозволив собі екзотичний відпочинок. Одні краяни звинувачують його в зраді опозиції, інші схильні вважати його вмілим політичним комбінатором, який хоче продемонструвати, що і з районними лідерами необхідно рахуватись.5 comments

 1. Лісовий

  Дала влада копїєчку і зразу в вложив у здоровя. До речі читав в Українській правді технічним кандидатам у нардепи дають по 5000 доларів. Хотілося б знати що цьому хлопу дали. Мабуть більше! Всьо таки – руховець.

  1. Вихрущ

   Дякую, що турбуєтеся про НРУ, який сповідує ідеї Чорновола. Савчука не було три дні, це він заробив за три роки. Рекомендовані на вибори з”їздом партії і волю рухівців виконаємо. З повагою.

 2. Микола

  Тарасюк,не може виключити їх з РУХу по 2-х причинах…1Він оскільки іде по списку “Батьківщини”,то написав заяву про вихід з РУХу. 2 Якщо тільки Тарасюк дозволить собі такий крок,то вилетить з РУХу як пробка.Він бачив реакцію рухівців…і якби не дозволили балотуватися декільком членам партії,то ще в той день могло постати питання про зміну керівника партії.

 3. лесуня

  Про що ви пишите? який рейтинг в Савчука. Його за межами Гусятина ніхто не знає. А в Гусятині знають як неадекватну людину не здатну найти спільної мови ні з ким. А М.Апостола знають і поважають більше

 4. Микола

  Певне лесуня не була в Гусятині,якщо верзе таку дурню…Щодо Апостола,то поспілкуйтеся з житулями Бучаччини,Монастирищини,які готові за дідька голосувати,але тільки не за новоявленного “Апостола”…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.