Михайло Ратушняк іде на вибори від громади Тернополя

Поділитися

 11 серпня  кандидатом у депутати до Верховної Ради по одномандатному мажоритарному округу №163 (м. Тернопіль) зареєструвала Центральна виборча комісія відомого тернопільського підприємця, мецената та громадського діяча Михайла Ратушняка. На вибори він йде від громади Тернополя. Публікуємо для ознайомлення передвиборну програму Михайла Ратушняка.

Після 20-и років незалежності держава Україна так і не стала українською. Як результат маємо те, що в Україніінтереси корінної нації знехтувані, в небачених досі масштабах панують корупція, беззаконня, безправність.

Діяльність політиків та політичних партій, що всі ці роки правили Україною, привела до того, що 90% українських родин опинилися за межею бідності, а кілька олігархічних кланів привласнили собі незліченні народні багатства та щороку помножують свої мільярдні статки. Ці політичні сили і клани за своєю суттю є антиукраїнськими та сіють в українському суспільстві розбрат, зневіру, байдужість до своєї долі.

Опозиційні політичні сили, покликані змінити ситуацію в Україні, надто слабкі, не мають серйозної підтримки, надто часто в їхньому середовищі трапляються особи, які дбають тільки про власні інтереси.

Приймаючи рішення балотуватися до Верховної Ради України, хочу долучитися до святої справи подолання байдужості та зневіри серед українців та вкласти свою долю у справу побудови української України.

1.      Пріоритети національного державотворення

Пріоритетами в державній діяльності мають стати духовність, культура, національна ідея. Ми як нація і як держава ніколи не відбудемося, якщо не будемо шанувати, підтримувати українців і все українське. Держава має створити умови для відродження та широкого застосування української мови, розвитку української культури та мистецтва.

Тільки за таких умов українці стануть повноправними господарями у своїй національній державі, а Україна зможе виконати свою історичну місію і стати взірцем духовності та справедливого суспільства.

2.      Відновлення справедливості

Мають бути насамперед відновлені національні традиції, правдива національна історія, віддано честь і шану всім борцям за волю України, визнано на державному рівні ОУН-УПА.

Правоохоронна система і суди мають захищати рядових громадян, а не прикривати злочини скорумпованих чиновників і олігархічних кланів. Винні у корупційних діяннях та в антидержавницькій діяльності мають понести справедливе покарання.

Держава має подолати проблему бідності, захистити людей похилого віку та турбуватися про всіх, хто цієї турботи потребує.

3.      Міцна громада – запорука побудови національної держави.

В час тотального наступу на все українське і слабкості опозиційних політичних партій єдиним шляхом до суттєвих змін в Україні залишається розбудова та зміцнення громад, що зцементує українську націю та приведе Україну до досконаліших форм народовладдя.

До розбудови громад мають долучитися всі відповідальні громадяни, а насамперед  – духовенство, люди творчих професій, інтелектуальна еліта, вчителі, лікарі, підприємці, молодь, активісти партій національного спрямування та громадських організацій, інтернет-спільноти.

Міцна відповідальна громада обиратиме до органів влади відповідальних чесних професійних своїх представників. Об’єднана спільними високими і правдивими ідеями та християнськими цінностями громада впливатиме на усі процеси життєдіяльності села, міста, а через своїх представників – і держави. Лише через побудову громад зможемо досягти контролю народу над владою в цілій державі. Щоб була міцною громада, мусимо гуртуватися, підтримувати один одного –  тільки в цьому шлях до перемоги.

4.      Влада має бути відповідальною

Необхідно провести повну люстрацію влади на всіх рівнях, створити просту і прозору схему відкликання депутатів всіх рівнів та президента.

Діяльність державної влади має бути прозорою для громадян та повно висвітлюватися в засобах масової інформації. Для журналістів необхідно створити умови незалежності від влади і олігархів, має діяти високоякісне суспільне телебачення та радіомовлення.

Чиновники мають декларувати як свої доходи, так і витрати.

Будь-яка влада має дослухатися до народу та звітувати перед ним. Тільки за таких умов можна побудувати сильну державу.

5.      Влада має бути чесною і ефективною

Необхідно раз і назавжди побороти корупцію, яка в Україні розрослася до небачених масштабів та створити ефективну систему керування країною. Чиновники, які перебуваючи на державній службі набули величезних матеріальних статків, повинні бути притягнуті до моральної та кримінальної відповідальності.

6.      Економічний розвиток та добробут громадян

Українська земля, найбільше багатство української нації, не може бути предметом торгівлі і повинна залишатися у власності держави або громадян України, які живуть і працюють на ній. Держава буде здавати землю в довготермінову оренду фермерським господарствам та сприятиме розвитку сільськогосподарських інфраструктур, довготерміновому кредитуванню, розвитку сільськогосподарських кооперативів.

Підтримка національних виробників, розвиток внутрішнього ринку, сприятливі умови для ведення малого і середнього бізнесу, кардинальне спрощення системи оподаткування, впровадження енергозберігаючих технологій, залучення інтелектуальних ресурсів та інвестицій до розробки та впровадження нових технологій та виробництв створять нові робочі місця, зменшать залежність від зовнішніх поставок енергоносіїв та чужих економік, приведуть до підвищення ефективності економіки та її конкурентоздатності у світі.

Зростання добробуту громадян при цьому відбудеться за рахунок суттєвого підвищення оплати праці.

7.      Україна має дбати про майбутнє

Українська молодь і українські діти мають мати всі умови для розвитку і реалізації у своїй країні. Мають бути добре розвинуті дитячі інфраструктури, освіта, медицина. Держава має підтримати багатодітні сім’ї. Необхідно повернути престиж професії вчителя. На всіх рівнях має пропагуватися здоровий спосіб життя. Держава має захистити довкілля, забезпечити контроль за якістю ліків, продукти харчування мають бути екологічно чистими.

Гарантувати незалежність має сучасна професійна боєздатна армія.

Для того, щоб Україна стала сучасною, сильною, заможною державою для своїх громадян, необхідно, щоб до влади прийшли нові політики, справжні патріоти, дороговказом яких у житті є гасло: «БОГ! УКРАЇНА! СВОБОДА!»

Віктор Павлік відгуляв власне весілля на березі Середземного моря. У четвертий раз!!!

4 вересня у Тернополі “пануватиме” Махно. Той, який зветься Василь