На Тернопільщині винесено вирок батьку малолітньої дитини за умисне нанесення їй тілесних ушкоджень

Поділитися

Вироком Тернопільського міськрайонного суду до 5 років позбавлення волі з випробуванням строком на 3 роки засуджено батька малолітньої дитини, який заподіяв їй середньої тяжкості тілесні ушкодження.

У ході судового розгляду кримінальної справи підтверджено, що внаслідок злісного не виконання своїх обов’язків по догляду та вихованню за 13-річною малолітньою донькою, батьком-мешканцем міста Тернополя систематично застосовувались до неї фізичні покарання. Під час чергової сварки чоловік умисно спричнив малолітній дитині тілесні ушкодження у виді перелому нігтьової фаланги першого пальця лівої стопи, що відноситься до тілесних ушкоджень середньої тяжкості.

За вказаним фактом прокуратурою міста Тернополя було порушено, розслідувано, а надалі скеровано до суду кримінальну справу про обвинувачення батька дитини у вчиненні злочинів, передбачених ст. 166 та ст.122 КК України (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною та умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження).

Державне обвинувачення у цій справі підтримувалося прокуратурою міста Тернополя.

Вироком суду «горе-батько» визнаний винним у скоєнні даних злочинів і засуджений до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки. Наразі, вирок суду набрав законної сили.

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Гідні опозиціонери поза списком “Батьківщини”

США готові пожертвувати незалежністю України