Підприємство Чайківського порушує природне законодавство

Поділитися

Ще не встиг вщухнути конфлікт зі спорудження на території села Великий Ходачків небезпечного для здоров’я людей птахокомлексу з вирощування індиків, як на території іншого підприємства Івана Чайківського виявлено цілий ряд грубих порушень природного законодавства.

Так в ході перевірки підприємства ПАП «Агропродсервіс», що знаходиться у с. Настасів Тернопільського району Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області, встановлено, що на двох свинофермах «Агропродсервіса», знаходиться 302 джерела забруднюючих екологію викидів. Всі вони здійснюються без дозволу Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Тернопільській області, що є грубим порушенням Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

Окрім цього, ПАП «Агропродсервіс» не проводить контроль за дотриманням гранично-допустимих концентрацій на межі санітарно-захисної зони. Збір підземної води для виробничих потреб підприємством здійснюється із порушенням законодавства.

Що стосується проектної документації оцінки впливу на навколишнє середовище діяльності ПАП «Агропродсервіс», то позитивний висновок державної екологічної експертизи взагалі відсутній.

При цьому підприємством не укладено договір обов’язкового страхування цивільної відповідальності за шкоду яка може бути заподіяна життю, здоров’ю, майну людей та довкіллю!

По факту порушення законодавства України директору ПАП «Агропродсервіс» видано припис на усунення порушень. На заступника директора по тваринництву ПАП «Агропродсервіс» складено протоколи про адміністративні правопорушення та винесено постанову про накладення адміністративного стягнення.

Як видно з вищепереліченого, Генеральний директор корпорації “Агропродсервіс” Іван Чайківський зовсім не переймається здоров’ям мешканців Тернопільщини.

 

Це при тому, що Чайківський інтенсивно готується до парламентських виборів та планує представляти інтереси краян у майбутньому складі ВР.

Нагадаємо, що на початку липня перевірку діяльності ПАП «Агропродсервіс» на предмет дотримання санітарного законодавства України проводила ДЗ «Тернопільська обласна санітарно-епідеміологічна станція». Перевіркою встановлено, що підприємством грубо порушені вимоги ДСП 173-96, в частині що стосується дотримання санітарно-захисної зони. У зв’язку з цим адміністрації ПАП «Агропродсервіс» 04.07.2012 р. санепідемстанцією надіслано пропозицію про усунення

причин і умов, що сприяють вчиненню порушень санітарного законодавства України, яким зобов’язано в 30-денний термін повідомити санепідемстанцію про вжиті заходи.

Богдану Мельничуку – 60

Як у Тернополі “свободівці” зганьбились з пам’ятником Незалежності (відео)