Проститутки розповіли, як їх мучили в міліції

Поділитися

На зустріч з пресою Марина, Наташа та Оксана зважилися тільки після того, як їхні обличчя були заховані під масками з білої пластмаси, а голови укриті хустками. Повії розповіли, як їх мучили в міліції Їм є що і від кого приховувати, адже вони представниці секс-індустрії або, простіше кажучи, повії. Правда, за їхніми словами, колишні. Бажання продовжувати працювати у них у прямому сенсі слова відбили в одному з райвідділів міліції.

І навряд чи б вони взагалі колись з’явилися перед журналістами якби не одна обставина. Найближчим часом одна з дівчат постане перед судом за злочин, який, як вона стверджує, не скоювала. «Мене і моїх подруг затримали. Міліціонери поводилися по-хамськи, ображали, відібрали телефони, розсадили так, що б ми один одного не бачили. – Розповіла журналістам Марина. – Коли Наташу почали допитувати, нас з Оксаною спеціально посадили під кабінет. Ми чули як її били, як вона плакала. Я цього не витримала, бо Наташа – наймолодша з нас, до того ж моя близька подруга. Я увійшла в кабінет, сказала, що все підпишу, лише б припинилися ці знущання ».

Оксана За словами Наташі, в кабінеті їй ставлячи питання на які, на думку міліціонера, вона давала неправильні відповіді. «На мене кричали. – Згадує дівчина. – Я відповідала правду, але працівника міліції це не влаштовувало. Він жбурнув в мене книгою, потрапив в голову. Удар був з близької відстані і досить сильним. Він підняв книгу з підлоги, знову почав бити і погрожувати. Не пам’ятаю, скільки було ударів. Я плакала, просила припинити, зайшла Марина і сказала, що напише все, що вони просять ». Сьогодні Марину звинувачують у сутенерстві, документ з її визнанням у правоохоронців є.

Дівчині загрожує сім років позбавлення волі. І це при тому, що ім’я свого сутенера, його номера телефонів і адресу проживання, дівчата розповіли «нервового» міліціонеру відразу ж. Але, судячи з усього, звідник швидко відкупився і, як кажуть, виявився ні при справах

http://www.avianews.com.ua

Заробітчанка з Тернопільщини, яка приїхала з Італії на прощу у Зарваниці, загинула в автокатастрофі

Архітектурний “шедевр” у Тернополі (фото)