111

З таким промовистим підписом надіслав на електронну скриньку тернопільської інтернет-газети “Про все” фото з Гусятина пан Віктор. Чоловік чекав на зупинці свій автобус.
-Як раптом бачу, підходять хлопці і починають заклеювати листівкою автобусну,- розповів по телефону чоловік.
Чоловік пожартував над агітаторами, а вони відповіли, що мусять виконати свою норму. Тому шукають у Гусятині будь-яку вільну площу, де можна наклеїти листівку.
– Ви ще на сміттєвий бак приклейте, – пожартував чоловік. Але хлопці жарту не зрозуміли. І наклеїли.
-Я був шокований, – розповів “Про все” чоловік. Наступного дня весь Гусятин був обклеєний листівкою кандидата у народні депутати Андрія Давиденка, якого підтримує “Наша Україна”. Я сам колись голосував за цю політичну силу. Але цього разу, напевно, не буду. Бо бачу яка у нього команда! Хіба не може керівник в районі сказати, хлопці, не засмічуйте місто, бо вибори за два місяці завершаться, а нам тут жити. Про те, що клеять на смітникові баки “нашоукраїнця”, то певно, матиме вплив лише на бомжів, які у них риються.

Чоловік не витримав такого примітивного піару і сфотографував. Вважає, якщо в газетах про це напишуть, може інші кандидати будуть мудрішими.

3 comments

  1. Алік

    Зразу видно, що мерзотник і провокатор Правдоборець Віктор. Неозброєним оком гусятинець бачить що це не зупинка в Гусятині, скоріше навіть не в Гусятинському районі,тай плакат начеплений нашвидкоруч або зробити провокативну фотографію, хай живуть мерзотники всіх віків, а ми ковтаємо ці дешеві провокації.

  2. Олександр

    Нарешті визначився, за кого голосуватиму… Тільки не знаю якій політичній силі дякувати за рекламу кандидата Давиденка. Якщо ніякого достойнішого аргументу не могли знайти, щоб скомпроментувати людину, то тим самим зробили безцінну (як на мене) рекламу кандидату, так як людина справді має незаплямовану репутацію, бо нічого поганого сказати про нього не можуть, а тільки переклеюють агітки. Голосуватиму за Давиденка. Ще раз дякую за таку “просту підказку” !

  3. Олексій

    Давиденко вже мав шанс, і нічого доброго не зробив, принаймі для народу, тільки про себе і думає… Хто – то тільки не він!!!!!!! Повірте мені на слово.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.