У Збаразькому замку відбудеться творчий діалог

Поділитися

В неділю, 12 серпня 2012 р., з 16.00 до 18.00 у конференц-залі Збаразького замку відбудеться творчий діалог “Фамільні зустрічі», в якому беруть участь головний редактор та автори журналу «Фамілія», священики та представники громадськості Тернопільської області.  

«Фамільні зустрічі» – новий просвітницький проект православного сімейного журналу «Фамілія», спрямований на зміцнення статусу традиційної сім’ї у суспільстві.

Учасників зустрічі запрошують до обговорення важливих аспектів духовного життя – розуміння і втілення любові, набуття сенсу сім’ї, побудови гармонійних відносин, виховання дітей, зв’язку людини з іншими людьми і Богом.

Також «Фамільні зустрічі» дають нагоду ознайомитися із єдиним в Українській Православній Церкві сімейним виданням та його цікавими соціальними і просвітницькими проектами – школою раннього розвитку «Звичайне чудо» та сімейним рухом «Разом – назавжди» на честь святих мучеників Адріана і Наталії.

В програмі творчого діалогу – інтерактивне спілкування, показ відеосюжетів, презентація журналів учасникам зустрічі, екскурсія Збаразьким замком.

Вхід вільний.

Додаткова інформація за тел: (067)431-11-33; (093)785-79-75

День міста Тернополя святкуватимуть протягом тижня, а Богдана Ступку будуть вшановувати два місяці

Перша 50-ка зі списку об’єднання «Наша Україна»: кого з тернополян ви підтримаєте?