Відповідати доведеться ще й за раніше скоєні злочини

Поділитися
    Співробітники Тернопільського райвідділу міліції за підозрою у крадіжці затримали 45-річного чоловіка без певного місця проживання, який знайшов собі тимчасовий притулок в одному із сіл нашої області.
Як розповів сам безпритульний, він йшов пішки на Львівщину до знайомих, от шлях і пролягав через нашу область. На одному місці довго не затримувався. Ночував там, де застане ніч. В одному із сіл знайшов і притулок – в пригоді став нежилий будинок. З невеличкої каплички чоловік вкрав скриньку з пожертвами. Напевне, сподівався на більше, але там було декілька десятків гривень. Та й того не довелось потратити – гарячими слідами крадія затримали правоохоронці. Зловмисника затримали. Найімовірніше, суми, яку він вкрав, буде недостатньо для відкриття кримінальної справи, але відповідати доведеться за раніше скоєні злочини.
Як з’ясували тернопільські міліціонери, чоловіка з 2010 року розшукують їхні колеги з Первомайського райвідділу Миколаївської області за незаконне зберігання вогнепальної зброї (стаття 263 ч.1 ККУ).

У Білобожниці Івана Стойка слухав з відкритим ротом … Василь Чубак

Увага, розшук Михайла Ковальчука з Конопківки