111

Віталій Ломакович, кандидат у народні депутати від партії «УДАР», розпочав свій бій за Україну в 164 одномандатному виборчому окрузі. 17 серпня він ознайомив представників мас-медіа зі своєю передвиборчою програмою.

Вивчивши проблеми округу, до якого належить п’ять районів (Кременецький, Шумський, Підгаєцький, Збаразький, Лановецький), політик визначив п’ять ударів, які змінять країну. І це не просто слова. «До цього я не був у жодній політичній партії і не брав участі у виборчих перегонах як їх учасник, – зізнався пан Віталій. – Для мене політика завжди уявлялася чимось не дуже чистим, не дуже серйозним. Проте відчув, що «УДАР» – це та політична сила, яка кардинально відрізняється від усіх, що до цього були представлені на політичній карті України і в парламенті зокрема. Тому я вирішив свою подальшу долю пов’язати з командою Віталія Кличка».

Перший удар має зламати корупційну систему, другий – встановити контроль громадян над державою, третій – побудувати країну рівних можливостей, четвертий – надати реальну владу місцевим громадам і п’ятий – досягти європейських стандартів життя.

«Щодо округу №164, то я працюватиму над тим, щоб усі замки краю були включені у перелік світової спадщини ЮНЕСКО, що дасть змогу залучити кошти з європейських фондів розвитку і підтримки на їх відновлення та функціонування. Докладатиму всіх зусиль, щоб було зроблено ремонт і приведено до належного стану всі навчальні заклади регіону. Також необхідно заснувати нові промислові підприємства з виготовлення сільськогосподарських засобів малої механізації. Важливим є створення умов для залучення інвестицій та відродження промисловості краю та міжрегіонального оптового сільськогосподарського ринку в смт. Підволочиськ тощо», – наголосив пан Віталій.

Єдиною умовою успіху передвиборчої програми кандидата у народні депутати від партії «УДАР» по 164 одномандатному виборчому окрузі Віталія Ломаковича є підтримка виборців, які, так само, як і він, прагнуть змін в Україні.

«На кожній зустрічі я закликаю людей не продавати свій голос, тому що це гріх. Як за церковними канонами, так і за суспільними нормами, –  переконаний В. Ломакович. – Не можна голосувати шлунком. Треба голосувати серцем і головою. Тому закликаю кожного бути чесним, прийти на вибори та зробити правильний вибір, для того, щоб не виживати в Україні, а почати в ній жити».

11 comments

 1. Юрій

  Доброго дня!
  Таких людей потрібно у нашій політиці! Нових, енергійних, цілеспрямованих які дійсно хочуть змінити хоть щось!!!
  Успіху Вам і сил!!!
  З повагою . . . !

 2. Коваль

  Так, так. Нашому народові вже стільки обіцяно, а йому все мало…. Що пан Віталій зробив для регіону поки не вирішив йти у політику? Нічого. Тільки користувався населенням, як і всі багатії, а тепер на нього зійшло «небесне просвітлення» і він вирішив зробити з нього “Н’ю Васюкі”. Десь і колись ми вже це чули, а прийде до влади, сяде у Києві тільки його і бачили. Якщо для когось 4 роки життя нічого не варті, можете проголосувати і побачите самі, як такі бізнесмени разом з друзями гроші на вас заробляють і стають багатшими, а ви як були у дурнях, так і лишитесь.

 3. Юрій

  Доброго дня!!!
  Шановний Коваль! Ви так гарно розказали аж плакати хочеться, а скажіть будь-ласка за кого тоді ж голосувати ??? Щоб не залишитись в дурнях!!!
  З повагою . . . !!!

 4. землячка

  Шановний Юрію,голосувати треба завжди по совісті і за того хто реальними справами декларує свої наміри.
  А що до Ломаковича,то ще потрібно придивитися,бо зі Львова інформують що він БМ банк з великою фінансовою дірою і скандалом залишив.І що кредитори вже до суду позиваються.
  Може банкір Ломакович так само як і наш мер Бочаров тішить себе що сховається від правосуддя за мандатом?

 5. Коваль

  Пане Юрію, Ви мабуть належите до партії “УДАР”, або просто знайомі з п. Віталієм тому що друзів у нього, напевно, немає? Щоб зрозуміти що це за людина продивіться Інтернет. Наприклад: http://zik.ua/ua/chat/39.

 6. Коваль

  З цього сайту “Вперше прізвище Ломаковича як керівника банку Москви виникло на зустрічі з Кізіним Сидором 24 серпня 2006 року. На цій зустрічі Кізін назвався представником юридичного управління Секретаріату Верховної Ради. На зустрічі Кізін заявив, що підтримка Ломаковича забезпечить всі технічні питання з перепрофілювання ВАТ «Агрофірма «Провесінь» з сільськогосподарського підприємтсва в елітне житлове містечко. У відкритих аналітичних матеріалах СБУ, які скеровувались в міжвідомчу комісію з протиправного поглиння підприємств (Азарова), вказано Банк «БМ» як одне з джерел фінансування рейдерської атаки. Розмова з представником групи Батуріної в Україні – Лазаренком Сергієм відбулась тричі – два рази в Києві, один раз у Львові. Нам пропонували гроші і погрожували, але в мене такий вік, що я не хочу торгувати совістю…”

 7. наталка михно

  Ну от що ми за люд такий: і ті “паскуди” , а ті ще “гірші”, а ті “такі самі”… Ганимо всіх і топимо, а особливо тих, у кого хоч щось виходить у нашому невеселому українському світі. Дайте ж можливість іншим прийти …
  І проявити себе.

  1. володимир

   Соромилися б вихваляти за гроші- агітуйте по совісті. А то як і кандидат ліжка ЮНЕСКО видає за свої. Сором і годі.

 8. Коваль

  Пане Наталя, я впевнений у тому, що такі люди як Ви змінять ситуацію на краще, а не такі, як п. Ломакович и його раб Тимко. Бо дуже вони хитрі та жадібні до чужих грошей.

 9. Компанійська варта

  Знаю одне – бідних обирати не можна, вони відразу продаються і не за великі гроші. Адже треба зізнатися, що кожен з нас хоче стати багатим, але у більшості немає для бізнесу здібностей. Наприклад, бажання за будь що відповідати. Багать ом краще сидіти на роботі по принципу “хай начальство думає”.

 10. ГЛЕБ ЖЕГЛОВ

  ууууууу……. Ломакович??? Це той самий організатор рейдерської атаки на агрофірму “Провесінь”! А як же, пам’ятаємо, як у Львові було ізбито п’ятнадцятирічного Івана Шелеста, онука директора агрофірми “Провесінь”, Івана Півня! До речі, у Ломаковича була голуба мрія — відсудити у 5-го каналу, який висвітлював історію цієї рейдерської атаки в програмі “Закрита зона” з Володимиром Арьєвим, не Більш не Mенш — всього 5 млн. грн.: http://jurportal.org/writ/10015925 . А навіщо Ломаковичу стільки грошенят? Він хотів пустити їх на свою виборчу кампанію разом зі своїми подєльніками — братами Кізіними Сідором та Гєрасімом))) До речі, Сідор йде в депутати від ВО “Свобода”!
  ВЕРХОВНА РАДА — БАНДИТАM!!!
  А ТЕПЕРЬ ГОРБАТЫЙ — ИДЁТ В ДЕПУТАТЫ!!!
  СКОРО ВЕРХОВНА РАДА БУДЕ НАЗИВАТИСЬ “БАНДА ЧЁРНАЯ КОШКА”. ВОНИ БУДУТЬ ЗАХОПЛЮВАТЬ ЧУЖІ ПІДПРИЄMСТВА І БИТИ ОНУКІВ ДИРЕКТОРІВ, ЯК БАНДА “ЧЁРНАЯ КОШКА” БОMБИЛА MАГАЗИНИ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.