111

Сьогодні у Заліщиках відбулась зустріч кандидата у народні депутати від об’єднаної опозиції Івана Стойка з місцевими мешканцями. Як відомо, саме у південному окрузі – Борщівському, Заліщицькому та Чортківському районах балотується у нардепи Іван Михайлович. Разом з п.Стойко у південні райони приїхав один із опозиційних лідерів В’ячеслав Кириленко. Говорили політики з людьми про наболіле.

Коли слово мав Іван Стойко, у залі розпочала дебоширити провокаторша, яка «супроводжує» чи не усі його виборчі кампанії. Перебиваючи виступаючого, вона почала кричати, що він не такий вже білий і пухнастий, як розповідає. Зал завмер в очікуванні. Стойко відверто сказав, що ця жінка паплюжить його давно, хоч він довів у суді, що ця справа сфальшована. Люди переглянулись і почали говорити, що не знають цієї жінки, що вона не місцева. Виявилось, приїхала аж з Тернополя. Коли провокаторша почала зривати зустріч, зал попросив її вийти. Присоромлена жінка з двома «тілоохоронцями», які її супроводжували, змушена були покинути зустріч.

Місцеві мешканці були шоковані методами влади, яка не гребує нічим, лиш би дискредитувати кандидатів від об’єднаної опозиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.