Чому тернополяни телефонують в податкову?

Поділитися

З початку цього року до Тернопільської об’єднаної ДПІ надійшло поштою 10 запитів щодо публічної інформації.

У своїх запитах на інформацію заявники насамперед цікавилися реєстраційними даними суб‘єктів господарської діяльності-юридичних та фізичних осіб, інформацією про стан розрахунків з бюджетом. Також у запитах порушувалися питання щодо адміністрування та сплати податку на додану вартість, єдиного податку та податку на доходи фізичних осіб.

Всі отримані запити розглянуто у встановлений законом термін.

На антикорупційний проект Державної податкової служби України «Пульс податкової» від тернополян надійшло 5 звернень, які розглянуто та вирішено по суті у встановлені законодавством терміни.

Нагадаємо, що Пульс податкової» – це гаряча телефонна лінія, яка працює за принципом call-back (податківці не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи).  Працює лінія цілодобово: з 8-30 до 19-30 інформацію приймають оператори, у неробочий час – інтерактивний автовідповідач. Номер «Пульсу податкової»: (044) 284-00-07.

Про факти вимагання та отримання хабара, інші протиправні дії з боку посадових осіб податкової служби, в тому числі податкової міліції, мешканці Тернополя та Тернопільського району можуть повідомити у відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Тернопільській області за адресою: м. Тернопіль вул. Білецька, 1, кабінети 705, 707, або за телефоном “довіри” 0-800-501-007.

За матеріалами сектору забезпечення доступу до публічної інформації

та розгляду звернень громадян Тернопільської об’єднаної ДПІ      

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Від суб’єктів господарювання Тернополя надійшло 24,3 млн.грн. плати за землю

Терміни сплати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності