111
У райцентрі Гусятин Тернопільської області побили кандидата у народні депутати Ігоря Соболя. Це сталося 8 вересня близько 21-ї години, – повідомляє прес-служба Тернопільської облорганізації УНП.
На Ігоря Соболя напали двоє молодиків. Вони підстерегли політика біля житлового будинку. Нападники накинулися на нього і стали завдавати ударів у різні частини тіла. Після цього вони зникли у невідому напрямку. У потерпілого зафіксовано струс мозку та гематоми у ділянці голови.
Ігор Соболь відомий в Гусятині громадсько-політичний діяч, двічі обирався головою районної ради. Член Української народної партії. Зараз він є діючим депутатом районної ради та балотується у депутати Верховної Ради за списком партії «Наша Україна».
Останнім часом пан Соболь активно займався передвиборною діяльністю, перебуваючи у відпустці за основним місцем роботи. Зокрема, 6 вересня він разом з народним депутатом Андрієм Давиденком, який йде у депутати по цьому виборчому округу, проводив зустрічі з виборцями у Гримайлові та Хоросткові Гусятинського району. За повідомленням прес-служби УНП, з боку влади району чинився тиск на працівників бюджетних установ, щоб перешкодити політикам провести зустрічі у навчальних закладах району.
До слова, що по цьому округу (Теребовлянський виборчий округ) балотується дружина голови Тернопільської ОДА Надія Хоптян, яка є головою Гусятинської райради.
Зараз Ігор Соболь перебуває у лікарні, де йому надають медичну допомогу.
Прес-служба ТОО УНП
(0352) 43-37-81

1 comment

  1. Павло

    Шановні,тільки не прив”язуйте тут політики…Ця шавка Соболь настільки “ніякий”,що бруднити об нього руки не буде ніхто…Це скоріш за все,або за чиюсь дружину,а пан Соболь любить жіночок,або картярний борг,про його любов грати в карти на гроші знає весь Гусятин…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.