У Тернополі покажуть некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів та телеведучих

Поділитися

Книгарня «Є» та Незалежна асоціація телерадіомовників в рамках мандрівного кінофестивалю «Кіномедіа» запрошують Вас на перегляд іронічних, страшних, анімаційних, цинічних документальних кіно про журналістику, який відбудеться 2 жовтня.

Початок о 18:00

У програмі – перегляд фільмів-переможців кінофестивалю за 2 роки.

Година іронічних, страшних, анімаційних, цинічних та документальних коротких стрічок про журналістику.

«Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Фестиваль у 2010 році проводився вперше, але на цьому організатори не зупиняються, і планують проводити його щорічно.
Мета фестивалю – підтримати правильне сприйняття ролі медіа як важливого елементу демократичного суспільства, розуміння важливості існування незалежних об’єктивних ЗМІ, що кожному надають змогу свідомо ухвалювати важливі рішення та не бути маріонеткою у світі інформації та пропаганди. Ціль кінофестивалю – розкрити та підтримати нові режисерські таланти в Україні.
Організатор кінофестивалю – Незалежна Асоціація телерадіомовників (НАМ). Незмінний слоган «Кіномедіа» – «Роздягни медіа в кіно!».

***

Адреса книгарні «Є» у Тернополі:
вулиця Валова

У суботу в Тернополі – Ірена Карпа

У столиці журналістів почали бити. У Тернополі поки “розважаються” лише міліціонери (відео)