Власне помешкання перетворив на наркопритон

Поділитися

Одним з пріоритетних напрямків роботи міліції у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків є викриття осередків для виготовлення і вживання психотропних речовин. Днями порушено кримінальну справу щодо мешканця Теребовлянщини, який влаштував наркопритон у власному будинку.
Ще донедавна одне з приватних помешкань у Теребовлі користувалось надзвичайною популярністю серед любителів «впіймати кайф». Це й не дивно, адже будинок слугував такою собі нарколабораторією. Більше того, там одразу можна було і спробувати товар власного виробництва.
Організував притон місцевий мешканець. У незаконному бізнесі 28-річний чоловік не був новачком – вже відбував покарання за грабіж та збут наркотичних речовин. Добре знав і як клієнтам догодити, і як зайвої уваги не привернути. Кубло регулярно відвідували півтора десятка осіб, усі – місцеві. У сезон збирали по чужих городах мак, сушили в духовці, згодом перемелювали на м’ясорубці. Усім необхідним обладнанням забезпечував «гостинний господар», звісно, за грошову винагороду. Та не довго довелось заробляти зловмиснику – його діяльністю зацікавилися співробітники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків.
У наркоділка вилучили майже шість з половиною кілограмів макової соломи, два грами опію та обладнання для виготовлення наркотичних засобів. Проти зловмисника порушено кримінальну справу за статтями 309, 317 ККУ.

Увага, розшук Бобрика Івана!

Цієї ночі у чортківській окружній виборчій комісії (ОВК) відбувався шабаш (аудіо)