Засудили підприємця за крадіжку… кіоску

Поділитися
   У Борщівському райсуді оголосили вирок підприємцю із села Вовківці. Його визнано винним за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу (крадіжка). Об’єкт посягання – металевий кіоск. Підприємець найняв двох робітників, щоб вони порізали чужий кіоск на частини, і здав на металобрухт. Розплатився за роботу, а собі у кишеню поклав 1200 гривень.

У судовій залі викрадач частково визнав вину. Він пояснив, що в 2008 році придбав колишнє приміщення токарного цеху в агрофірми «Вікторія», яке використовує як склад. У той час перед входом у це приміщення стояв кіоск, який заважав йому заїжджати у склад. Крім того, біля кіоску постійно назбирувалося багато сміття, товпилися бездомні собаки, за якими змушений був прибирати. Він запевняє, що неодноразово переказував власникові кіоску через його родича, який поряд орендував складське приміщення, щоб той забрав кіоск. І оскільки на це не реагували, то він розпорядився сам.
За висновками судової експертизи на момент вчинення злочину вартість кіоску становила 11261 гривню. З такою сумою підсудний був незгідний (ще б пак, адже продав дешево). Запевняв, що кіоск не міг стільки вартувати, мовляв, дірявий дах, гнила долівка… Проте суд взяв до уваги висновки експертизи, показання свідків про те, що кіоск, незважаючи на недоліки, був у цілком задовільному стані і задовольнив цивільний позов потерпілого на 11261 гривню. Окрім того, винуватець має сплатити 200 гривень моральної шкоди. А за крадіжку його засуджено до 1700 гривень штрафу. А ще доведеться викласти 450 гривень за проведення експертизи. Як мовиться, попав на великі гроші…

За крадіжку в тещі – три роки в’язниці

Що робити із чесними виборцями Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей?