До редакторів Тернопільщини та мешканців краю звернувся батько загиблого юриста Василя Чубака

Поділитися

ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

ТА МЕШКАНЦІ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Звертається до Вас батько загиблого адвоката Михайла Гринчака.

Ніколи не думав, що буду виносити свій біль, своє горе на загальне обговорення. Але лицемірство людини, через яку загинув мій син, немає меж.

До 02 листопада 2011 року мій син Гринчак Михайло працював заступником директора з правових питань Торгівельно-розважального центру “Подоляни”.

02 листопада 2011 року Гринчак М.О. загинув під час дорожньо-транспортної пригоди на 375 км. траси “Київ-Одеса” в районі смт. Ширяєво. Вказана ДТП сталася під час робочого відрядження мого сина. Автомобіль Lexus LX-570 реєстраційний номерний знак ВО 0170 АТ здійснив зіткнення з автопоїздом, який рухався в попутному напрямку. Причина ДТП – порушення правил дорожнього руху водієм автомобіля Lexus LX-570.

Разом з моїм сином в автомобілі Lexus LX-570 перебували ще три особи, зокрема, Чубак В.В., Грещук Т.Г.

Гринчак М.О., який сидів на передньому пасажирському сидінні автомобіля, отримав травми несумісні з життям, від яких помер на місці ДТП.

В даному ДТП також серйозних травм зазнав Василь Чубак. Інші пасажири майже не травмувались.

Кримінальна справа порушена за фактом ДТП та розслідується правоохоронцями Одеської області.

Незважаючи на те, що в матеріалах кримінальної справи наявний цілий ряд доказів, які підтверджують, що в момент ДТП автомобіля Lexus LX-570 керував В. Чубак, кримінальної справи щодо нього станом на сьогоднішній день не порушено.

Тому, нестерпно боляче читати брехливі заяви В. Чубака про політичне переслідування, а також заяву Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) про тиск на члена їхнього правління та кандидата в народні депутати до ВРУ по 167 мажоритарному виборчому округу В.Чубака.

Якщо такий тиск є, то чому до цих пір проти Василя Чубака не відкрита кримінальна справа за скоєне ДТП, в якому загинув наш син? За фальсифікацію обставин ДТП? Чому ігноруються факти, встановлені в двох комплексних експертизах? Адже, за неофіційною інформацією, згідно висновків цих експертиз на час аварії автомобілем керував  саме Чубак В.В.

Чому? Мабуть тому, що не на В. Чубака тиснуть, а він, використовуючи свої особисті зв’язки та заручившись підтримкою народного депутата України Кінаха А.К., помічником якого він є, в будь-який спосіб чинить перешкоди об’єктивному та неупередженому розслідуванню кримінальної справи.

Прикро, що діючі народні депутати обирають собі таких “достойних” помічників і компаньйонів по бізнесу, а потім всіляко їх захищають, використовуючи усі методи впливу для того, щоб протягти їх у Верховну Раду.

Мені відомо з неофіційних джерел, що з моменту порушення справи слідчим не було проведено жодної слідчої дії за участю Чубака В.В. Кажуть, що на виклики до слідчого, він абсолютно не реагує.

В. Чубак готовий за будь-яку ціну іти до наміченої мети. Аварія, в якій загинув мій син, для нього лише прикрий випадок. Але й цю аварію він намагається використовувати у своїй піар-компанії.

Сьогодні я маю лише одне бажання – справедливе розслідування кримінальної справи та справедливий суд над винуватцем ДТП. Проте від кримінальної відповідальності В. Чубак намагається заховатись у стінах парламенту.

Я ВІРЮ, ЩО В УКРАЇНІ Є СПРАВЕДЛИВІ ТА НЕПІДКУПНІ МІЛІЦІОНЕРИ, ПРОКУРОРИ ТА СУДДІ, А УВАГА ГРОМАДСЬКОСТІ ДО РОЗСЛІДУВАННЯ ОБСТАВИН АВАРІЇ В ЯКІЙ ЗАГИНУВ МІЙ СИН МИХАЙЛО, ДОПОМОЖЕ ЇМ ОБ’ЄКТИВНО ЗАКІНЧИТИ РОЗСЛІДУВАННЯ КРИМІНАЛЬНОЇ СПІРАВИ ТА ПРИТЯГНУТИ ВИННУ ОСОБУ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.

07.10.2012

Батько загиблого Гринчака Михайла,

 Гринчак Олег Миколайович

(с. Кудринці, Борщівський р-н., Тернопільська обл.)

Сьогодні Кайда, Максимов, Ратушняк, Пастух та Олійник будуть молитися на Тернопільський прес-клуб

У пологовому відділенні Збаразької райлікарні померла 17-річна породілля, хоч медики боролись за її життя 30 годин!