Як дружини тернопільських священиків займалися реколекціями

Поділитися

Два тури реколекцій відбулися 28-29 вересня та 1-2 жовтня у Марійському духовному центрі “Зарваниця”. У них взяли участь 87 добродійок із деканатів архиєпархії. Духовні науки голосив о. Мирослав Богак, духівник Тернопільської духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого.

Священик очолив Богослужіння та говорив про роль дружини священика в його душпастирському служінні та про чесноти, якими вона повинна відзначатися. «Покликання дружини священика – бути надійною опорою в його служінні, – зазначив реколектант. – До Зарваниці ми прибули, бо всі маємо потребу в духовному преображенні, а ще більше – навчитися правдиво свідчити про Христа, давати добрий приклад християнської родини».

Крім того, із з дружинами священиків зустрівся Владика Василь (Семенюк), Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ. Архиєрей привітав учасниць, уділив кожній благословення та закликав бути ревними у молитві за священиків, парафію та Церкву Христову, повідомили “Про все” у  прес-службі архиєпархії

Завтра тернопільські партії будуть блеяти про виборчий процес (відео)

Олег Герман за Ратушняка Михайла!