111

На диво тверезий голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян взяв участь у представленні нового прокурора Тернопільської області. Навіть не “зморозив” жодної дурниці. Як не як – представляти обласного прокурора приїхав Генеральний прокурор хоч і з далеко не прокурорською фамілією – Пшонка.

«Я вітаю  Геннадія Мовчана з призначенням на посаду. Сподіваюся на співпрацю з органами прокуратури області у вирішенні низки першочергових питань які стоять перед ними, а саме – детінізація економіки, ліквідація заборгованості по виплаті заробітної плати, боротьба з корупцією», – написала у прес-релізі прес-служба ОДА, що нібито це сказав Валентин Хоптян. Що балаболив Хоптян можна буде побачити по ТТБ. Там уже звикли до примітивних монологів керівника області і навіть не “підчищають”.

Найшикарніший ремонт з нагоди приїзду генпрокурора зробили в прокуратурі Тернопільського району. Там сьогодні очікують на приїзд Пшонки.

Як відомо, Геннадій Володимирович Мовчан до цього працював на посаді першого заступника прокурора Чернівецької області. В органах прокуратури працює понад 17 років. Має значний досвід роботи на різних посадах, зокрема старшого слідчого, прокурора відділу, заступника прокурора району, заступника прокурора Черкаської областіЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.