111

Доброго дня, шановна редакція інтернет-видання «Про все»!

Працюю в міській раді понад 10 років,і хотілося б з Вами поділитися враженнями про нашу газету «Тернопіль вечірній». Одразу хочу сказати, що нічого не маю нічого проти щодо персони ані попереднього керівника газети Святослава Півторака, ані теперішнього Інни Сирник, які були  і є  були заручниками «ситуації». Але факт залишається фактом. Якщо за часів Кучеренка тираж газети був понад 50 тисяч,Левківа- 10 тисяч, на початку року дві тисячі, то зараз він сягнув аж…900(!) примірників. І що нам зараз пропонує газета? Матеріали про чоловічу імпотенцію, жіночу фригідність, як лікувати геморой. Чи це зараз найбільше хвилює громаду міста і міську раду? Не факт. В кожному номері на першій сторінці матеріали про прекрасну(!?) роботу наших ЖЕКів, до роботи яких має претензіє чи не кожен  мешканець нашого міста,хвалебні оди всім структурам виконавчим органам міста і …все! А нас звичайних працівників заставляють віддавати кошти, і з так мізерної заробітної плати, на передплату газети. В кожному номері,як мінімум двадцять грубих граматичних помилок і це все відбувається під «кураторством» секретаря міської ради Ігоря Турського ,який від початку свого призначення патронує  газету. Коли я подзвонила в редакцію і звернула увагу на помилки, то мене в грубій формі послали до …Турського! Мовляв всі претензії до нього-він за все відповідає. І наостанок хотілося повернутися до тиражу. Він, як я писала вище, зараз складає 900 примірників, з них понад 80% списується. То може краще випускати один номер газети з портретами Турського і повішати біля міської ради і тоді зекономимо такі дорогі  мешканцям бюджетні кошти?

З повагою  М.

P.S. Свого прізвища не вказую, бо ще хочу працювати!7 comments

 1. Тернополянка

  Авторка цього листа, а швидше автор. Бо, якщо переглянти пресу місячної давності, можна побачити анологічну статтю із тими ж рядками в одному із тернопільських ивдань, але вже не у формі листа.
  А тепер про помилки. Як авторка листа може говорити про якісь мовні огріхи у виданні, коли в листі ними просто рясніє.
  Є:
  Доброго дня, шановна редакція інтернет-видання «Про все»!
  А треба:
  Доброго дня, шановна редакціє інтернет-видання «Про все»!

  Є:
  Одразу хочу сказати, що нічого не маю нічого проти щодо персони ані попереднього керівника газети Святослава Півторака, ані теперішнього Інни Сирник, які були і є були заручниками «ситуації».
  Треба:
  Одразу хочу сказати, що нічого не маю проти щодо персони ані попереднього керівника газети Святослава Півторака, ані теперішнього Інни Сирник, які були і є заручниками «ситуації».

  Є:
  Якщо за часів Кучеренка тираж газети був понад 50 тисяч,Левківа- 10 тисяч, на початку року дві тисячі, то зараз він сягнув аж…900(!) примірників.
  Треба:
  Якщо за часів Кучеренка наклад газети був понад 50 тисяч, Левківа – 10 тисяч, на початку року – дві тисячі, то зараз він сягнув аж… 900 (!) примірників.
  Фактична помилка: тираж явно не 900, не терба применшувати. І на початку року він не був 2000. Тут явно простежується за цими рядками не працівниця міськради, а, можливо, попередній редактор видання.

  Є:
  В кожному номері на першій сторінці матеріали про прекрасну(!?) роботу наших ЖЕКів, до роботи яких має претензіє чи не кожен мешканець нашого міста,хвалебні оди всім структурам виконавчим органам міста і …все!
  Треба:
  В кожному номері на першій шпальті статті про прекрасну(!?) роботу наших ЖЕКів, до роботи яких має претензії майже кожен мешканець нашого міста, хвалебні оди всім структурам виконавчим органам міста і …все!
  Необізнаність: відразу видно, що так звана авторка листа не читає статтей про ЖЕКи, де якраз багато критики щодо їх роботи. Як можна бачити в такому випадки помилки в газеті, але не зауважувати зміст. Хвалебних од якраз найбільше було за часів попереднього редактора.

  А про геморой і т.д., то є листи, що надходятьу редакцію і тема здоровя хвилює всіх. Невже ті, ілкарі, які справді є фахівцями від Бога, не заслуговують на те, щоб розповісти щось корисне. А якщо авторка так уважно читає “ТВ”, то мала би знати, що про жіночу фригідність газета не писала. І чомусь інші газети цього не цураються.

 2. Тернополянка

  Є:
  В кожному номері,як мінімум двадцять грубих граматичних помилок і це все відбувається під «кураторством» секретаря міської ради Ігоря Турського ,який від початку свого призначення патронує газету.
  Треба:
  В кожному номері щонайменше двадцять грубих граматичних помилок. І це все відбувається під «кураторством» секретаря міської ради Ігоря Турського, який від початку свого призначення патронує газету.

  Дуже цікаво знати, а звідки такі дані в авторки? Тому що патронує газету виключно міський голова і працівники міських управлінь це знають.

  Є:
  Коли я подзвонила в редакцію і звернула увагу на помилки, то мене в грубій формі послали до …Турського! Мовляв всі претензії до нього-він за все відповідає.
  Треба:
  Коли я зателефонувала до редакції і звернула увагу на помилки, то мене в грубій формі послали до …Турського! Мовляв, всі претензії до нього – він за все відповідає.

  Це, звичайно нонсенс щодо посилання. А от щодо помилок. то, враховуючи тільки те, що відразу кидається в очі, незважаючи уже на стилістику, такий радник поганий.

  Є:
  І наостанок хотілося повернутися до тиражу. Він, як я писала вище, зараз складає 900 примірників, з них понад 80% списується. То може краще випускати один номер газети з портретами Турського і повішати біля міської ради і тоді зекономимо такі дорогі мешканцям бюджетні кошти?
  Треба:
  І наостанок хотілося повернутися до накладу. Він, як я писала вище, сьогодні становить 900 примірників, з яких понад 80% списується. То може краще випускати один номер газети з портретами Турського і розвішувати біля міської ради – і тоді зекономимо такі дорогі мешканцям бюджетні кошти?

  А ви що працюєте бухгалтером газети? Таких даних щодо спсиання нема навіть у редакції. І цифра не відповідає дійсності. 🙂 Може, краще спершу все перевірити, зясувати точні цифри. І чомусь за цим всім явно простежується особиста образа на секретаря міської ради І.Турського. Як праивло, такі листи пишуть уже колишні працівники. І до бою такий сценарій нагадує боротьбу за посаду директора “Перемоги”. такі ж були листи від працівників кінотеатру щодо хабарів нового керівництва, напади на Смика, коли він очолив управління культури.

 3. Тернополянка

  І якщо це раптом все-таки жінка, то, Ігоре Володимировичу, придивіться до свого оточення або згадайте, хто останнім часом дуже добивався вашої уваги. Можливо, ви комусь дуже симпатизуєете і в такий спосіб пані намагається привернути вашу увагу??? 🙂

 4. сонька

  газета Тернопіль вечірній і так не дуже популярна, і для її розкрутки на жаль ніхто нічого не робить хоч грошей на цю газетку виділяють доволі, а саме 800 тис гривень в той час коли на книговидавництво виділили 60 тис.

 5. Марія

  Авторка листа не є журналістом, а звичайним технічним працівником міської ради, тому можливу і допустила якісь огріхи в написанні. Але суті це не міняє.Бо щойно спеціально заглянула,який тираж вказано в назеті,і побачила чорним ао-білому написано 960(!). А вам, пані Інно, рекомендую не чиновників “розважати”,а займатися газетою! А попередній керівник,як і ви мені…до одного місця.Працюва треба, а не здирати гроші з нас! А про симпатії ігоря турського вам мабуть краще знати,хоча в нього є дружина і двоє дітей.Вас це не стримує?Чи ви після його дзввінка пербуваєте в дуже збудженому сттані?

 6. Марія

  І ще як для”редактора” газети в своїх злісних коментарях, ви допустули масу помилок:
  ивдань-видань
  спсиання-списання
  зясувати -з”ясувати
  терба-потрібно
  відразу -одразу
  ілкарі-лікарі
  праивло-правило
  і т.д.-Вам цього мало,дівчинко?

 7. Петро

  авторку листа “торкнув” розмір тиражу газети… 🙂
  кумедія
  а тиск не скаче від приростів чи падіння кількостей відвідуваності сайту міської ради?
  а бібліотек як мало стало… жах… 🙂
  друзі, Інтернет вигризає ринок в друкованих виданнях! І скоро друкована преса буде РАРИТЕТОМ. І вина цьому ні Турського, ні Надала, ні Заставного!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.