111

Державна казначейська служба України не здійснює проплату платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету Тернополя. Станом на 17 жовтня не проплачено рахунків міської ради на суму понад 9 млн. грн. З них по загальному фонду (утримання міських установ) – 3,4 млн. грн., по спеціальному фонду (капітальні видатки, ремонт житлового фонду) – 6,2 млн. грн. Місто не отримує кошти на потреби охорони здоров’я, освіти, спорту, житлово-комунального господарства. Окремі платіжні доручення не проплачені вже більше місяця.

Сьогодні не проходить жодна проплата по соціально захищеним статтях видатків. А це – медикаменти, оплата енергоносіїв, харчування закладів освіти та охорони здоров’я, пальне для «швидкої допомоги», заробітна плата для вчителів та лікарів. Затримуючи платежі, Казначейство паралізує життєдіяльність міста і спричинює вкрай негативні наслідки для звичайних городян.

«Незважаючи на неодноразові звернення у Казначейство, облдержадміністрацію, Кабінет Міністрів України, прокуратуру, правоохоронні органи наші платежі заблоковані. Фактично одна структура робить заручниками 200-тисячне місто. Ми в черговий раз звертаємось до Казначейство провести проплати та дати нам можливість забезпечити нормальне функціонування міста», – зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.