На Тернопільщині проживає 19 “стукачів”

Поділитися

Громадяни інформують податківців про тих, хто не сплачує податки

Саме про ухилення від сплати податків надійшло найбільше письмових звернень до Тернопільської об’єднаної ДПІ з початку року. А це 19 заяв, або 39 відсотків від загальної кількості звернень. Досить актуальними були і питання щодо контрольно – перевірочної роботи (7 заяв), оподаткування доходів від підприємницької діяльності (6 заяв) та податку на доходи фізичних осіб (5 заяв).

Загалом, з початку року до податкової інспекції надійшло 49 письмових звернень.

Крім того, мешканці Тернополя та Тернопільського району мали можливість особисто поспілкуватися з керівництвом податкової інспекції під час особистих прийомів. З початку року було проведено 44 таких прийоми. З них: начальником інспекції – 5, заступниками  начальника – 7, іншими посадовими особами – 32. Серед найактуальніших питань, які порушували заявники під час особистих прийомів: оподаткування доходів підприємницької діяльності – 15 звернень, податку на доходи фізичних осіб – 6, податкового боргу – 5 тощо.

Для того, щоб потрапити на особистий прийом до керівництва інспекції, необхідно попередньо записатися за телефоном Тернопільської ОДПІ 43-46-00. Запит на публічну інформацію можна надіслати факсом – 43-46-00, за поштовою адресою м. Тернопіль, вул. Білецька,1 або на e-mail: publicinfo1918@ukr.net.

Олег Одіжинський, завідувач сектору

забезпечення доступу до публічної інформації

та розгляду звернень громадян Тернопільської об’єднаної ДПІ

 

Завтра, 23 жовтня 2012 року, о 10.00 год. відбудеться 44-та сесія Тернопільської обласної ради

Неймовірний 95 квартал: про бабусю і кота (відео)