8 років тюрми за вбивство чоловіка

Поділитися

Нещодавно на Тернопільщині вирок суду вислухала мешканка Бучацького району. Жінку засуджено за ч.1 ст.115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України. Мати двох малолітніх дітей позбавила життя свого співмешканця.

Скандали у цій родині були постійними. Чоловік, з яким жінка прожила у цивільному шлюбі дев’ять років, часто пиячив, влаштовував бійки. Трагедія сталася у листопаді минулого року. Того дня чоловік прийшов додому напідпитку, почав чіплятися до жінки, перепало і дітям. Схопив банку і розбив її об голову дружини, далі в хід пішли кулаки. Та коли в руках сімейного тирана опинився ніж, в жінки десь взялася сила боротися. Вона вихопила зброю із рук супротивника почала наносити йому удари. Згодом судово-медична експертиза нарахувала десятки колото-різаних ран. Чоловік помер від внутрішньої кровотечі.

Жінка побігла до сусідів, які і повідомили про скоєне працівникам районної міліції. Підозрювану затримали.

На суді про підсудну казали: добра, розумна, а покійний пив безбожно та знущався над сім’єю.

І хоч адвокат підсудної апелював до права на самозахист, суд погодився із звинуваченням за ч.1 ст.115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України. Надто багато ножових ударів було нанесено потерпілому, аби пом’якшити кваліфікацію злочину. Вісім років неволі – такий вирок прозвучав для підсудної.

Безкрилі птахи

У Тернополі затримали рекетирів