111

На Тернопіллі 97% підприємців – платників ПДВ відзвітували по електронній пошті

Саме такий відсоток суб’єктів підприємницької діяльності надіслали звітність по e-mail з ПДВ у жовтні 2012 року. Про це повідомила перший заступник начальника Тернопільської об’єднаної ДПІ Світлана Гудима.

Більшість платників ПДВ обласного центру звітують електронкою: зі 1220 таких платників 1180 подали декларації засобами телекомунікаційного зв’язку, що становить 96,7%. Що стосується Тернопільського району,  то відсоток електронних звітувальників з вищевказаного податку 99,3%.

Спосіб подання звітності на відстані активно обирають і платники податку на прибуток підприємств. Так, за результатами приймання квартальної звітності 76,5% таких платників надіслали звітність засобами e-mail. З них, 77,8%, або 1062 декларації в електронному вигляді надійшло від  суб’єктів господарювання обласного центру. Відсоток електронних звітувальників з податку на прибуток підприємств Тернопільського району складає 69,4%.

Нагадуємо, що ключі електронних цифрових підписів можна отримати безкоштовно. Для цього необхідно звернутися у сектор реєстрації користувачів при ДПС у Тернопільській області управління (центру) сертифікації ключів, який знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, буд. 1, 1-й поверх, кабінет 122, тел. (035-2) 23-53-61. Програмне забезпечення, теж безоплатно, можна отримати у центрі обслуговування платників податків Тернопільської об’єднаної ДПІ.

Ірина Вятчанінова, начальник управління

інформатизації та обліку

платників Тернопільської об’єднаної ДПІ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.