«День Успіху»

Поділитися

24 листопада 2012 року о 10:00 в Українському домі «Перемога» відбудеться молодіжний проект «День Успіху», який організовує Тернопільський обласний молодіжний центр праці за підтримки управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської облдержадміністрації.

На сьогоднішній день молодь, обираючи собі майбутню професію, в більшості орієнтується на престижні спеціальності, попит на які часто набагато нижчий за кількість спеціалістів, яких випускає ВНЗ. На жаль, у нашій свідомості існує стереотип, що справжня професія це чи менеджер, чи юрист, чи перекладач, чи інші перспективні спеціальності. Однак заняття улюбленим видом творчості також може приносити високий прибуток та задоволення.

Переконатися, що успіху можна досягнути у будь-якій сфері людської діяльності, зможе кожен бажаючий, відвідавши захід «День Успіху». «День Успіху» – це молодіжний проект, де буде представлено ярмарку вакансій та ярмарку талантів.

Під час ярмарки вакансій молодь та роботодавці отримають можливість зустрітися та поспілкуватися між собою. Серед компаній, які представлятимуть свої актуальні вакансії, зокрема будуть присутні: мережа закладів громадського харчування «Самогонна ресторація плюс», видавничо-інформаційний дім «Діана плюс», агрохолдинг «Мрія», компанія «Савсервіс «Карпати», мережа супермаркетів «Сільпо» та ін.

Програмою проекту передбачено проведення майстер-класів від креативних майстрів із різних видів творчості: розпису по склу, образотворчого мистецтва, художньої фотографії, хореографії та ін.

Також молоді люди отримають можливість познайомитись із творчими бізнес-ідеями, зокрема можна буде  побачити діяльність  творчої майстерні «Арт-колесо». Засновники майстерні об’єднали свої зусилля, щоб приносити радість та естетичне задоволення іншим через виготовлення мистецьких речей власними руками.

Кожен бажаючий зможе відвідати тренінги від успішних особистостей; бізнесмена, HR-менеджерів.

 

Запрошуємо всіх активних амбітних та талановитих людей, які вірять у свій успіх, відвідати захід!

На Тернопільщині прокуратурою вжито заходів щодо виплати заробітної плати працівникам на загальну суму понад 1 мільйон гривень

“Файне місто” продовжує благодійну акцію по збору речей для дітей, які перебувають в дитячих будинках