Як Хоптян відпрацьовував Кайді і що з того вийшло…

Поділитися

Минулого тижня у Львівській та Івано-Франківській областях змінилися голови обласних рад. Така ж подія мала статися у стінах Тернопільської обласної ради, але кандидат на голову Василь  Хомінець не посів бажаної посади. Цими днями на місцевих сайтах можна прочитати чимало розмаїтих версій щодо виборів нового голови, навіть уже версію Болєщука запропонували. Проте, автори чуток не знають, або закривають очі на одну дуже цікаву подію, яка передувала виборам очільника облради.

Як казав Козьма Прутков – “зрі в корінь”. І корінь той починався ще на початку минулого тижня, напередодні сесії Гусятинської райради. Тамтешні депутати “бажали крові” Надії Хоптян, яка з тріском програла вибори. Вони були переконані, що таки знімуть її з посади голови райради. Та 21 листопада, коли відбувалася сесія, дружина “губернатора” відбулася легким переляком і тишком-нишком все зійшло на тормозах…

Чому? А тому, що 20 листопада Хоптян зустрівся з Кайдою на Гусятинщині, але не в кабінеті, як пасувало би цим високопосадовцям, а таємно, без зайвих свідків. Проте шила в мішку не сховаєш і люди бачили як Кайда сідав у джип до Хоптяна, і як радісно вони обіймалися при зустрічі.
Щира їхня радість цілком зрозуміла, оскільки їхні наміри – взаємовигідні. Хоптян просив не чіпати його Надію в обмін на підтримку Хомінця. Проте авторитет нинішнього “губернатора” настільки низький, до того ж з дня на день очікується зняття його з посади, що частина депутатів міжфракційного об’єднання ‘Стабільність і реформи’ не підтримала його. Звісно, фракція Партії регіонів ну ніяк вже не могла відкрито підтримувати кандидата від Свободи, проте Хоптян розраховував на решту “тушок” у цьому об’єднанні. Та дива не сталося й у п’ятницю Хомінцю забракло лише чотири голоси до крісла голови облради.

Тепер Кайда погрожує перевиборами обласної ради, а Надію Хоптян лякають збором підписів на її усунення з посади, щоб хоч якось помститися Хоптяну за зрив домовленостей. Проте не тіштеся, як тільки знову виникне потреба домовитися про спільне голосування у стінах обласної ради, всі образи та непорозуміння миттю забудуться і, як це було неодноразово, знову Кайда буде обійматися з Хоптяном і знову будуть вестися перемовини про спільні дії. Це вже настільки добре вивчений і відпрацьований сценарій між “Свободою” і Партією регіонів, що тільки сліпий може не бачити цього.

 

Як спортсмени на тернопільському турнірі з боротьби важили вату і залізо

Вийшла версія Яндекс.Браузера для України