Як у Тернополі влада “господарює”?

Поділитися

Фекалії під ногами, залитий дощем під’їзд, пікніки безхатченків на даху житлового будинку. Це сумні реалії з життя мешканців вулиці Вербицького, п’ять. Люди демонструють підвал, в якому можна не лише картоплю з консерваціями зберігати, а й фільми жахів знімати. Картина вражає, шкода лише, що неймовірний сморід передати через камеру неможливо.

Любов Бучинська, мешканка вулиці Вербицького, 5: «з підвалом проблеми в нас роками, вода тече, каналізація тече, повно, зайти не можна, треба хіба маску брати і резинові чоботи»
А коли надворі дощ, люди не знають, як вийти з дому. Періодично проривало трубу в під’їзді і вода сягала колін. Після численних скарг громади, стічну трубу нещодавно залатали. Мешканці надіються, що катастрофічних ситуацій більше не буде.
Ірина Шумада, мешканка вулиці Вербицького, 5: «ну зараз ця труба поремонтована, але колись тут була пляшка пластмасова, шестилітрова, яка підставлялася, коли текла вода. Вода тече з таким сильним напором, прориває цю трубу, що заповнює повністю всі тамбури першого поверху. Реально ми дітей в вересні місяці переносили на руках, тому що в під’їзд зайти неможливо було, било фонтаном, ключем, повністю заповнений був перший поверх»
А вийти на дах будинку можна безперешкодно. Двері там лише «для краси». Візити сторонніх осіб нагору дедалі частішають. Відповідно й тепло в приміщенні не зберігається.
мешканець вулиці Вербицького, 5: «от маєте двері! Азаров каже, що треба тепло утримувати, як утримувати тепло, як воно все поломане»
Звертались з проханнями та скаргами мешканці Вербицького, п’ять і у ЖЕК, і в міськраду, і до депутата від їхнього округу. Наразі всі старання безрезультатні.

ІНТБ

Чи оберуть нового голову обласної ради?

Леонід Бицюра- кандидат №2 на посаду голови Тернопільської обласної ради