Сьогодні у Тернополі авторська зустріч з Дарою Корній (Мирославою Замойською)

Поділитися

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб сімейного дозвілля» запрошують вас на авторську зустріч з письменницею Дарою Корній, яка відбудеться 22 листопада.

Початок – о 18:00.

Дара Корній народилася 20 вересня 1970 року в селі Секунь Старовижівського району Волинської області. Середню школу закінчила в селі Княже Сокальського району Львівської області.

Закінчила журналістсько-редакторське відділення Українського поліграфічного інституту у Львові (нині Українська академія друкарства). Виховує двох діточок: Даринку та Максимка, яких вважає найвагомішим та найважнішим здобутком у житті. Працює у  Львівській національній академії мистецтв.

Відома як автор романів «Гонихмарник» (2010, в-во «КСД»), «Тому, що ти є» (2012, в-во «КСД»), дитячої повісті «Петрусь-Химородник» (2012, в-во «Теза»). Її дитячі твори друкувалися в журналах «Ангелятко», «Ангеляткова наука», «Крилаті», «Однокласник». Оповідання та новели  для дорослих – у журналі «Нова проза», «Життя і жінка», газеті «Жіночі історії», мистецько-літературному порталі «Захід-Схід». Посіла третє місце на «Коронації слова»- 2010 за роман «Гонихмарник» та отримала відзнаку «Вибір видавців» від «Коронації слова» у 2011 році за роман «Тому, що ти є». Роман «Гонихмарник» був удостоєний відзнаки «Дебют року» від видання «Друг читача» та став лауреатом премії асамблеї фантастики «ПОРТАЛ-2011» – «Відкриття себе» імені В. І. Савченко.
***

Адреса книгарні «Є»:

м. Тернопіль, вул. Валова, 7-9

Вхід вільний.

У Тернополі розмістили пам’ятний знак до 120 річниці від народження Патріарха Йосифа Сліпого

Тернополяни можуть побачити зараз Віталія Кличка