111

Після того, як ОО “Батьківщина” і ВО “Свобода” уклали союз, всі зрозуміли, що Тягнибок не радикал, а Яценюк не єврей

80 comments

 1. Короед

  Самая короткая статья в интренете. Главное, что коротко и ясно. А Тягныбоку радикалом всё-таки быть придётся, потому как имидж поддерживать надо. А Яценюк действительно не еврей, Яценюк просто самовлюблённая никчемность.

 2. Я!

  Дійсно коротко… І дуже вагомо! Особливо, що стосується: “Тернополяни про Тягнибока і Яценюка”

 3. Happy100

  Дiйсно цiкаво. В 2009 роцi за Тагнибока голосувало 154 тисячi тернопiлян, а у 2012 – 176 тисяч. Хоча казали в часи “смiттєвої кризи” (мабуть ще не забули? 2009 рiк), що “Свободу” виборцi зариють у смiття.

 4. peterS

  Таким чином ВО Свобода увійшла в епоху євронаціоналізму.

  1. Мирон

   Так як свобода розкрадає землі на Тернопіллі…Так ще нагло ніхто не поступав….Все боком вилізе….Прибиті “нацики”….Чого ви до памятників вчіпились…За дороги візьміться…хоча би….

   1. Артьомій

    Сам ти нацик Миросю.А папікалєніна необхідно нищити–адже він і комуняки убили мільйони твоїх земляків.А брешуть пси на Свободу од безсилля і ненависті.Бо вони–за Україну правду і власне свободу.За це боролись і гинули безліч цвіту народу.

    1. яя

     А в тебе, тьомчику, мабуть дороги супер, мамка класно жиє і дітки навчені в загряницях та й сам ти звідтіль тільки відкинувся – тільки за таких умов можна зрозуміти твої пріориети між дорогами та пам”ятниками

     1. Артьомій

      Пріоритети між–не використовується.А звязок –очевидний.Владоможці–донецькі лєнєнци–ненавидять усе укр-ке у т.ч.й борців за незалежність і тому зокрема у Зах.Україну виділяють стократ менше грошей.

   2. латиш

    мирон !!!відкрий ,,це я герасим і муму………………..комуняка недобита

 5. garin

  Если Тягнибок не радикал, то Яценюк действительно не еврей. Он- ТУРОК. И наоборот, если Тягнибок радикал, то Яценюк точно еврей.

 6. Грім

  москалі та їх васали хахламалароССи відповідно – сексоти північного сусіди, раби та бидло, і їм пофіґ, хто такий Тягнибок чи Яценюк, їм аби нагадити українцям та продатися за 30 срібляків хоч самому дідькові…

 7. Ред

  Сегодня евреи уже не те, к ментальности которых мы привыкли, ведь не секрет кто такие Яценюк, Тягнибок и Клычко. Пусть никого не вводит в обман вишиванки, мова и любовь к Бендере и СС, любой из этих атрибутов пытался навязать такой же украинец Ющенко и сегодня любой призыв борьбы с властью, ни что иное как призыв войны с нами, избравшим эту власть.Евреи и финансируют этих уродов.Может нам стоит подумать о том, что не так уж не правы были все, кто их ненавидел.

  1. Артьомій

   Москалики.Моліться нехристи щоб якомога довше укр-ці залишались тупими самоїдними хахлами.Бо як узнають правду про свою страшну історію та роль старшого брата-кацапури у винищенні десятків мільйонів предків та коли прокинуться—буде вам щира дяка за пролиті ріки крові нашої та вашу зневагу до усього світу.

 8. Шульга Семен Васильович

  Тернополянам, львівянам бодай і київлянам: спитайте у Тягнибока і Яценюка, чому вони не використовують мого методу перетворення побутового сміття на паливний порошок, який можна використовувать натомість газу, мазуту , вугілля чи дров? Це було б набагато дешевше, та й сміття б вас не дошкуляло б і Януковича у любові до народу перещиголяли б без зайвих балачок, адже ж я до всіх цих вищеозначених політиків звертався неодноразово з пропозиціями,. Винахідник Семен Шульга. Бажаючим вступити зі мною у творчу співпрацю – пишіть мені на адресу: Україна, 25009, Кіровоград, 50 років Жовтня, 22-А, кв. 71.Шульга Семен Васильович.

  1. михаил конотоп

   семен васильович. подліться формулою перетворення сміття на паливо.

 9. Иван

  Похоже жители запада Украины трудиться вовсе не любят, только не вопите “ганьба”. Я со своим семейством (и внуками в том числе), обьехал на своей машине весь запад Украины, где есть места, где и Швейцария отдыхает. Что характерно, жители сел очень добрые, гостеприимные и абсолютно их не напрягает, что мы общались с ними только на русском языке. Дети сразу нашли общий язык, правда один пацан иногда спрашивал у своего деда: “Диду, що вин каже?” (это он про моего внука). Однако, в вашем же Тернополе мы ощутили явную агресию, неприятие русского языка и даже дети это поняли и мы там не задержались. Мне лично непонятна ваша злоба ко всему русскому. Голодомором вас никто не морил (где вы все были в 33м году?), без Советов вы до сих пор бы не все буквы знали.Вы получили Украину, а что вы лично построили для Украины? Вы на каждом углу вопите “Слава Украине!”, “Героям слава!” А что вы сделали для этой славы и где ваши герои? Весь мир считает Бандеру и Шухевича фашистскими ублюдками, а вы строите им памятники (а на мосты и дамбы у вас денег нету). Вы игнорируете настоящих героев Украины -Ивана Кожедуба и генерала Ватутина, которого убили ваши же националисты, как убили и героя-разведчика Кузнецова. Если вы такие уж патриоты, то почему бы вам (через ту же Свободу), не потребовать у правительства открыть в том же Тернополе Отечественный завод современных легковых автомобилей. Стыд и позор -та же Чехия и Румыния делают приличные авто, а у нас только “позор нации -Запорожцы и Таврии”. Вот и прославьте Украину, привлеките к разработке отечественного автомобмля лучшие умы Южмаша и завода Малышева. Делайте же что-нибудь или вам сподручнее таскать горшки с польским дерьмом? Юго-восток Украины пашет в шахтах, в мартенах, а вы только бегаете по митингам и вопите “ганьба”. Вас волнуют только вышиванки и мова, которую вы вовсе не знаете -вам ближе идиотский суржик и идиотские выражения типа “воякы”, “милициянты” и прочий бред.

  1. kubrat

   ви наче не дурень?може клеїте “дурня”? за часи колоніального буття в українців назбиралося багааааато причин щоб з призирством відноситись до вашої матері РОСІЇ

  2. патриот Украины

   Иван,он и в Африке Иван.Когда распался Союз,вас Иванов гнали с Ср.Азии чурки,как шваль не добитую,а остались там те,кого “иванами” кличут,у которых рабская и сущность и халуйский менталитет.Самую грязную работу у баев “иваны” делают,на пожхвате,вас там презирают.Заробитчане на Западе за приличное бабло работают и строят у себя на ети деньги приличные дома.А иваны и на Кавказе и в Азии за похлебку,потому как рабу больше не положено.

  3. Ostap

   Пане Іване, ви обїздили західну частину україну, але душі народу так і не відчули.Ви константуєте поверхневе бачення. А звинувачуєте та судите по повній програмі. Чому людей, що вас приймали і не завжди відповідали мовою, яку ви вважаєте рідною для себе, але по іншому для тернополян. Да, не ви катували чи висиляли до Сибіру, але рана та так і не загоїлась і тому таке сприйняття російської мови в цих краях. Люд так і не може змиритись з цим і забути страждання рідних. Це тяжко зрозуміти, але потрібно.

   1. Олена

    А у нас сердце болит за тех солдат, что сложили свои головы в борьбе с фашизмом И С ВАМИ. У нас разная история, разная религия, разные кумиры и герои. Потому что мы – разной крови, и на разных языках гоВорим. Вы – потомки австро-венгров и поляков, которые всегда мечтали захватить российские земли и насадить в России католичество. Но…. не сложилось!!!! Вот вас и мучает комплекс неполноценности. И никогда нам не стать одной страной, потому что мы – РАЗНЫЕ!!!!!!

    1. panas

     Вибач, інакше як – ДУРЕПО звернутися не можу. КИЇВСЬКА Русь прийняла ХРИСТИЯНСТВО в 988році! перші згадки про болотне поселення московії в 1147 році про яку різницю у Вірі ти говориш. Про московію ще Жаба не квакала коли Україна була державою( в тій формації як тоді сприймалася держава)

    2. Артьомій

     Австро-угорці та поляки МІЧЬТАЮТ руссскиї зємлі захватіть а півсвіту чомусь захопив зажерливий та кривавий кочовик москаль.

    3. Артьомій

     А звідкіль ви тут взялися.Чи ми вас кликали щоб тут насільствінаукраєнєзіравать.Ми дійсно різні –адже ви служите-явно чи неусвідомлено-агресивному кривавому сусіду який воює усю свою історію і захопив півсвіту і все йому мало—що аж на маленьку Тузлу поперся-асвабаждать звісно.Який дожирає нас дороженним газом хоч у нас забрав наш газ і продав соцтабору без спасибі нам.Отакий брат–Каїн.А ви живете–жерете тут а плазуєте перед підступними дикунами.Попруть вони як у 1918-20 роках сюди війною–то й ваших матерів та сестер згвалтують і ваше добро загребуть.Ми в одному човні.Вчіть історію мову і поважайте нашу святу землю.

  4. оксана

   весь світ знає.що кузнєцов-це бандит і тому досих пір у львові обливають його могилу.ти.дибіл.начитався комуністичних і совєтських книжок .і рішив нас повчити.пропили і просвістали.і прогуляли украіну.у вас по 10 шлюбів офіційних.ви таку владу обрали.а тепер ми -захід- винуваті.опамятайтеся.а ні.то біжіть скоренько до царя-батюшка путіна.були рабами у московіі і будете.

   1. Gala

    Вивчи українську граматику, перш ніж сідати за комп”ютер.

  5. panas

   Хотів було тобі іване нагадати. як москаль із болотної московії наймаючи Орду Батия грабував та заливав кров”ю Київську Русь, як розкрадав її міста,села та церкви,як погрозами й шантажем “заманювали” Україну в “братні ” обійми сифілітик перуша, чи високоморальна зоофілка катруся,як багнетами проливаючи все ту ж УКРАЇНСЬКУ кров “братній” москальський нарід “визволяв” від проклятих УКРАЇНСЬКИХ націоналістів в славетні 20-ті, як “братній” москалик-голодранець борзенько переселився в східні регіони України після Голодоморної допомого братньої расеї в 32-му, як деручи свої братні рила кричали про крадіжку газу в 2000-х роках, замовчуючи, що якщо й крали – то нащадки петрушів та катрусь в котрих українського рівно стільки ж як в сливі банана. Хотів ще нагадати тобі іване багато чого, але це БЄСПОЛЬЄЗНО, бо ти зазомбований остервінілою антиукраїнщиною. А саме тому, і завдяки твоїй остервінілости УКРАЇНА прискорює свій рух до братніх народів Європи, бо лише там місце України, а ти і тобі подібні нездатні цьому завадити, тому ти й скаженієш. Ха-ха-ха!!!!

  6. Артьомій

   Ти поглянь на житла у ЬІвасю.Темний ти москалику чи змоскалений яничарику.Голоду у Зах.Україні не було у 33-му бо не прповзли ще аслабадітілі–але був у 46-му–сдєлалі.Порівняй житла у Зах.Україні з ізбамі капарних привезених таких от ЬІванаф.А були би наші герої Бандера та Шухевич поганими—то їм памятників вдячні нащадки не ставили б за свої кошти.А вашим кривавим ьіньтірьнацаллістам лєнєнкіраф та іншій погані бовдурів наставила комуносовіцька влада.І такі насільствінаукраінєзіраваниє телепні як ти лупають на цих катів і ненавидять українців та їх справжніх героїв.До речі прапор наш жовто-блакитний теж колись неуки сліпі ненавиділи люто.Хто хоче бачити правду—побачить.А якщо ти не зовсім темний–то міг би в укр-му середовищі й укр.мовою пару слів мовити.Ось такі ви ьіньтєрьнац–сти.

  7. Роман

   Є країна де люблять і шанують вказаних тобою героїв, їдь туди і шануй а наших не рухай…

 10. Иван

  И еще.. сейчас один из ваших идиотов решил переименовать Ивано -Франковск во Франковск. У вас там что -проблем нет больше никаких? Стройте лучше хаты для пострадавших от наводнений, а не занимайтесь херней. Я помню, как люди возмущались, когда 10 лет после войны, когда еще многие семьи жили еще в землянках, КПСС устроила соревнование с богатой Америкой по освоению космоса. Мы как -бы гордились, что первые запустили спутник, что Гагарин был первым, а то, что американцы первыми высадились на Луну – это так, мелочи. Мы все были с голой жопой, но каждый год летали в космос. Китайцы поступили мудро -они улетели в космос, когда им позволила экономика. Поэтому, когда наступил кризис – у них существенно растет ВВП. Украина сейчас в долгах как в шелках, ваши свободовцы не внесли в Раду ни одного законопроекта, так зачем они туда пришли -учить русскоязычных мови, так вы сами ее не знаете. Трудиться на благо Украины вы не хотите, зато громче всех орете: “Слава Украине!”

  1. оксана

   іван.ти вже до івано-франківська добрався.ти не сповна розуму.пора лікуватись.чи може вже пізно.

  2. panas

   Ну зовсім зрозуміло чого в російському вжитку імя іван вживається з прикметником – ДУРЕНЬ.

  3. Артьомій

   Брехуне.В Інт–ті є стаття про те що якраз ваші реформатори не мають що робити і вирішили ощасливити невдячноє насілєніє перейменуванням.А тобі вічно українці винні як зажерливій свекрусі невістка.

 11. Вован

  Был с мужиками из Львова в Польше, разговаривали на русском и не было никаких проблем.

 12. Артьомій

  Нешановний ЬІвасю.Ти живеш на укр.землі і жереш хліб народу мову якого-та й сам народ-не знаєш і не любиш як і більшість язичників.То є біда і наслідок багатовікової русифікації братніх єдинокровів які три шкури деруть за газ хоч наш з Дашави та ін забрали без Спасіба.Я не здивуюсь якщо твій тато чидід говорилиМОВОЮ яку ще й тепер убивають такі як ти яничари каліснічєнкі та ін.погань.А щодо голоду–то його сюди принесли аслабадітілі –у 46-му був.А мільйони невинних–у т.ч. грудних дітей братья вивезли на смерть у холодний Сибір.Там так і заявляли тим хто не вмер дорогою взимі у товарняках–нам ні нужна ваша віпалніная трудавая норма.Нам нужни ваші страданія.Отака брацькая любоффь.Ти тупорила неграмотна нікчема і нашкріб достобіса дурниць.На усі й відповісти годі.Бризкаєш ненавистю.Наші люди нікуди не перлись ВИЗВОЛЯТИ якусь Різань чиХахламу.Наші предки-герої боронили свою землю від кривавих диких зайд.А ти плетеш що ми літер без вас не знали б.Та дружини ваших красназвьоздних камандіраф як мавпи лізли у Львівську оперу в комбінаціях а вазони садили у нічних горщиках.То ви–рускаїзичьниє–принесли сюди цивілізацію та культуру чи вони тут були.Учися дурню і довідаєшся що Бандера й Шухевич–ГЕРОЇ а убьлюдкі–сталін лєнін і гарічьотабойлюбімая кпсс.І чому якщо вони тут жівативспарєвалі—то тут їх шанують і прославляють.Ми тут не такі темні як ти убогий.

 13. Иван

  Артьомий, да ты до сих пор не все буквы знаешь – более безграмотного письма я еще не читал, хотя ты (патриот хренов) и мову не знаешь. Вы сами своим суржиком убиваете мову, а нам на юго -востоке Украины абсолютно без разницы – на каком языке вы там в Ужгороде балакаете, только не лезьте к нам и не навязывайте свой суржик. Ты считаешь, что “воякы” и “милициянты” – это мова? Это тупой идиотизм. Кстати, Дмитрий Табачник, которого вы ненавидите какраз говорит на чистом, литературном, украинском языке и его приятно слушать. Ты же почитай свой бред и застрелись.

  1. патриот Украины

   А какого хрена ты поперся ездить на Западную Украину.? там проживает 10 миллионов УКРАИНЦЕВ,не может быть в таком колличестве плохих людей,в каждой есть исключения,но чтоб столько.Если оно вас москалюг не навидят,значит есть за что.Вам бы кацапуры,перед бендеровским народом шапку снять,попросить прощение за злодеяния своих предков. исказать,ребята давайте жить дружно.А вы силой принуждения,как второсортных украинцев в свой гнилой тамошний ,вчерашний союз силой хотите заставить вступить.Уже были в дер-ме,нет еще хотят обгадить,чтобы мир смеялся не только с медведпутиних но и с нас,козацького роду,выльных людей.От и все.Вы,шо кацапчуки думаете,шо мы повирим,шо вы нам в свому союзи покращення обещаете?Не смешите меня.

  2. Ostap

   Пане Іване, ви знову категоричні і не бажаєте почути іншого або ж зрозуміти його. Мова є літературна та ще й діалекти. От закарпатці розмовляють в переважній більшості на діалекті, де є запозичення з угорської та чеської і німецької мови як і інших регіонах України. Тому дорікати людям, що вони розмовляють трохи відмінно від вас не є коректним. Адже ті ж німці не доріуають своїм співвітчизникам за швабський чи сілезький діалекти, бо берлінський є найбільш вживаним. Вони розуміють оден одного і намагаються всіляко сприяти порозумінню. От цьому потрібно навчатись, а не судити. Більше толеруйте!!

  3. Артьомій

   Ывасю руськаїзичіський.Знав би ти мову кривавого віроломного сусіди братнього нашого так як знаю я державну–я зняв би перед тобою- нікчемою неосвіченою-капелюха.Нема аргументів–і ти переходиш до звинувачень у неосвіченості.Ми на своїй землі.А хто за вілікіймагучій як державну мову–той або окупант кривавий чи його нащадок який також ненавидить асвабаждьонних або місцевий запопадливий русифікований насильно яничар–манкурт.У нас нема іншої мови і землі.Хочете па-руські—шуруйте у сибірські санаторії.Не утискуйте нашого права на можливість мати свою землю націю і мову.Бо дограєтесь.

 14. юрий

  оба жиды- хотят урвать власть, попахивает 17 годом, евреи живут або в солнечном биробиджане або в суровом израиле

 15. kot

  Украинская история знает немало примеров,когда для достижения цели поступались принципами.Взять к примеру самого Богдана Хмельницкого.Запорожцы турков и татар иначе,как басурмане не называли,но это никоим образом не мешало Хмельницкому брать в созники по борьбе с Польшей тех же крымских татар!

  1. Артьомій

   Арускиїбратья здєлалі батьку Хмєля каккатьонку.А патом отруїли коли він зрозумів які то братья їдінакровниїправаславниї.А потім здєлалі інших .А потім– дике монгольське кріпацьке рабство здєлалі нам.А потім–вілікіймагучій і брутальна насильна русифікація СЛАВАКПСС і голодомори…А тепер ріськагаварящієся плачуть-ридають і волають про насильну русифікацію.А нам як жити на своїй землі.Чи може наші українці–керманичі зорендують у папіка пуцькінда Соловки…

   1. яя

    Чи ти геть звар2ював, чи тільки збираєшся – що ти мелеш, дурню неграмотний, аж читати те сором!

 16. Олександр

  Мене не так турбує що ми різні. І в поглядах, і в цінностях. Може комусь дивно але розумію і тих і інших. Для мене головне щоб не лізли до нашої землі зі своїми правилами і не вчили як нам жити. А ті хто живуть на нашій землі, нехай не розуміють один одного, але щоб не дійшло до бійки з кривавими наслідками. А для цього варто постаратись зрозуміти один одного

 17. максим

  я з тернополя и тому знаю що тут видбуваэться
  до влади прийшла свобода и що зминилось?
  ничого.чим видризняэться Надал вид попередникив? така ж сама свиня яка дорвалась до корита .так що Иван в дечому правий замисть того щоб розвивати виробництво фестиваль кути и парад вишиванок а за себе ридних вони не забувають.

  1. Ostap

   Максиме, шановний! Чому ж громада дозволяє їм не виконувати свої обіцянки чи виконувати ваші накази? Де виступи громадських об”єднань на депутатських зустрічах? Влада завжди псує людину з постколоніальною ментальністю. Тепер кожен хоче бути ПАНОМ, бо вважає це за нагороду за свою активність, а не громадянську позицію та моральні цінності як громадянина ДЕРЖАВИ Україна!

  2. оксана

   максим.якщо ти з тернополя.то не позорся і не позор тернополян.той дибіл іван хворий на всю голову.що він наплів про захід.він не сповна розуму

  3. Артьомій

   Щоб розвивати виробництво у Тернополі треба купегу баблища.А область бідна бо аграрна.І безробіття жахливе а не те про яке Азаркінд-Пухло ляпає.Якби не заробітчанські гроші то третина нас-ня виїхала б невідомо куди.Зарплати найнижчі в Укр.На рівні-лише у тих що сидять по конторах різних та у ментяр яких упятеро більше од всього війська країни.І якщо рідній владі запахне смаленим то ці правоохоронці так гатитимуть з автоматів по невдоволених хохлах.Вони проявили себе у Микол.обл.під час ост.виборів топчучи по головах жінок та й щодня право охороняють підкидаючи докази невинним і фальшуючи-розводячи каккатят на бездоріжжях.Довго ще виборсуватись з лайна. А нас пхають у нього все глибше.Зпасіббажітілямданбббаса.

 18. оксана

  іван.на заході нікому не потрібний руский літєратурний язик разом з дибілом табачником.у нас є рідна украінська мова.і ми .по відношенню до вас не зрадники.не яничари .не хохли.і не монголи.ми патріоти .і ми заставимо вас -дибілів поважати украінську мову.а ні .то поідеш в монголію.той.хто не любить свою краіну.нічого любити не може.байрон.

  1. Галина

   “Любити свою країну” у вашому розумінні тільки любити розмовляти на українській мові, а любов до країни, це як і любов до дитини – гарна вона чи погана – все одно любиш! А ви навіть народ цієї країни поділили на таких і сяких, цих люблю, а цих ні – тому що розмовляють російською, то ви й венгрів і румунів не любите? А їх багато на заході України, деякі не розмовляють українською. Я – українка, живу на сході, розмовляю російською, але знаю українську здається не гірше за вас. Мене ви теж ненавидите? Питання за що? За сім поколіннь моїх предків, без розбору, катували вони, чи їх катували також? Мої родичи пережили усі тяготи, я також живу не дуже гарно, чому ж ви мене ненавидите?

   1. legna

    Галино! не все так просто з мовою. мова дається кожній землі, кожному племені Богом. “Споконвіку було Слово і Слово було у Бога і Бог є Слово”.
    тільки безбожникам не зрозуміло, що, користуючись чужою мовою, ви не виконуєте Божої волі, своєї місії на Землі, яка задана усім Богом.хто не користується рідною мовою (і навіть діалектом), той менше живе. красномовно про це свідчить статистика Держкомстату України: люди в західних областях живуть на 4 роки менше, ніж у східних. і екологія у цьому випадку особливого значення не має, бо у Чернігівській обл. вона чи не найкраща. варто знати, що “язик” – є штучною, не природньою мовою, таке собі “есперанто”, створене на базі татарсько

 19. alibabayka.ru

  Я родился,живу и умру на Украине! Но на львовщине провёл лиш три года,вся остальная жизнь прошла на юге(Мне 60).Разговариваю,как и львовяне на своём диалекте,который в отличие от них никому не навязываю,не требую их отказываться от мягкой “г”,которую мне навязали. Но в украинской школе меня учили литературному украинскому на котором далее я продолжу: Так, дійсно, тисячі жителів західних областей в 1940 р. було віселено до Сибіру. Але це були ті, хто зі зброею чинив опір, чи саботував силове приєднання західних земель до України, здійснене “катом” Сталіним.
  Слідуюче:Свободівці,оунівці, уна-унсовці,представники “просвіти” та їх послідовники різних мастей (на 110% представники Заходу) намагаються мені довести, шо тільки вони є етнічними українцями, а я являюсь “східняком”. Але дозвольте, саме ми а не вони є потомками запоріжських корзаків, які ніколи не були ні католиками, ні уніатами, а православними християнами і боронили свою віру і мову від окатоличення та ополячення.Так у них був Олекса Довбуш, опришки ,але до запоріжського козацтва вони мають таке-ж відношення, як я до папського престолу. Мені,як і більшості населення нашох багатонаціональної країни, байдуже хто і на якій мові читає молитви та яким богам поклоняється чи яку ідеологію представляє до тих пір,поки це не торкається нас.Поки нас не почнуть обзивати “національними меншинами” ,”східняками” чи іншими “недолюдьми” за те,що ми не так,чи не на тій мові розмовляємо, носимо не ту одежу, навязувати нам свою ідеологію. Нам навязували комуністичну ідеологію,але робилося це з урахуванням національних особливостей і навіть таке “м’яке” насильство викликало протидію,А нахабне,зухвале навязування українського націонал-фашизму взагалі ні в які ворота не поміщається. Мені щиро жаль цього загубленого покоління фаріонів-свободівців,яким всілякі “просвіти” ,оунівці та уна-унсовці задурманили голови своїм мракобіссям

  1. legna

   щось ти, алі, мало порахував і не зовсім правильно оцінюєш історичні події. чому ти пропускаєш винищення москалями українських повстанців в 1919-1925рр., три Голодомори, виселення на північ та в Сибір кращих хліборобів, насильницьку колективізацію, відправку не навчених і майже не озброєних молодих хлопців із Центральної України на німецькі окопи? ти напевно й не знаєш, що в 1922 р. юридично ніякого ссср створено не було. отже були окупація України і терор свідомих українців по усім напрямкам. ми були рабами імперії зла, яка з багатьох зробила яничар. а козаки із Західної України були завжди і не мало, менше їх стало після прийняття Унії . то москальська пропаганда з цього приводу брехню поширює.

  2. Артьомій

   СЛОВЕСІВ БАГАЦЬКО.Але фашизму укр-го не існує.Поглянь на матушкуразсєю.Від її зародження і дикокривавого знищення Києва А.Боголюбським і досі.Попри їдіниєістарічіскиїкорні праваславіє та іншу маячню–це приклад фашизму та геноциду.Попри інтірьнацаналлізьм—знущання з кавказців чукчів молдаванів хахлоф амірікосаф та ненависть до усього світу і незнищенне азійськоісторичне кочове бажання одібрати у сусіди його власність.А потім її профітькати-пропити.

  3. Артьомій

   Який ти бачиш укр.нац.–фашизм.Поглянь на кількість укр.газет і програм ТБ НА МОВУ У КОМП-РІ НА КЕРІВНИХ Азаркіних-Пухлів Бродських ПрасолоСоркіних з Лєйбідєвими та іншими таварішьчьямі.Україна окупована зухвалими чужинцями які нищать її та все укр–ке.Укр–цям тут жити некомфортно і гидко яерез злидні і українофобство.Це взагалі гаплик.Задумайся–і все збагнеш якщо є совість.

 20. legna

  Визначення фашизму є суперечливою темою. Історики і політологи до сих пір ведуть дебати щодо точної оцінки принципів фашизму. Більшість сходяться на думці, що «фашистський режим» є авторитарною формою правління, хоча не всі авторитарні режими фашистські. Авторитаризм, таким чином, є відмінною рисою, але необхідні ще й додаткові характеристики режиму, які дозволяють назвати його фашистським. Важко визначити фашизм і як ідеологію. «Фашизмом» назвали політичний рух, що існував в Італії. Зрозуміло, що якщо визначення обмежується оригінальним італійським фашизмом, то він не має підстав для використання за межами італійської політики. Вчені вважають,що використовувати слово «фашизм» припустимо для позначення ідеології, яка справила великий вплив на багато країн у різні часи. Для цього вони намагалися виявити «фашистський мінімум» — тобто умови, за яких певні політичні групи можуть вважатися фашистами. Однак, такого “мінімуму” на сьогодні немає’.
  Ф.Д.Рузвельт: “фашизм – це контроль уряду однією людиною, вузькою групою осіб”.
  Фаши́зм (італ. fascismo, від fascio — зв’язка, об’єднання) — назва політичного руху в Італії за часів Б. Муссоліні (1922-1943рр,), який шукав об”єднавчу ідею для спільних дій усіх 120 італійських партій. Значною мірою цей задум вдався, що не сподобалось Комінтерну та іншим комуністичним супротивникам італійського фашизму, а тому вони безпідставно поширили це поняття на інші ідеології.
  Пора припиняти користуватись комуняцькими ярликами і тим паче не за адресою. Реально фашизмом «пахне» від дій влади РФ, Білорусії та України. Це означення цілком підходить також для СССР і КПСС.

 21. legna

  При спілкуванні чужою мовою у людини відбуваються зміни на рівні тонких тіл, вона робить насилля над своєю природно сформованою психікою та енергетикою, деформує їх, а тому в її енергетиці, ментальності та в характері зовсім незалежно від її свідомості і бажань відбуваються зміни на рівні і тонкого, і фізичного тіла і, якщо використовується мова народу з поганим, злим менталітетом, то це негативно впливає на здоров’я людини.
  Надзвичайно переконливо про це свідчать результати біофізичних досліджень, проведених в Інституті квантової генетики Російської академії наук під керівництвом доктора біологічних наук Гаряєва П.П. Він встановив, що злісні, грубі й погані слова руйнують ДНК людини – і вона може захворіти. А добрі слова підтримують структуру клітин у нормі і тим самим подовжують людині тривалість життя. Висновки щодо результатів цих фундаментальних досліджень свідчить про наукову об’єктивність, чесність і навіть сміливість дослідника. І в цьому не важко переконатись, прочитавши коментарі стосовно цієї роботи (наводиться мовою оригіналу).
  «Российским учёным удалось экспериментально доказать «физическую» силу слова. Всего лишь одного слова достаточно, чтобы включить генетическую программу самоликвидации живого организма. … предмет нашей национальной гордости – отборный русский мат – оказался смертельно опасным оружием.
  … некоторые из произносимых нами в … житейском обиходе слов по своей разрушительной силе могут быть сопоставимы с последствиями термоядерного взрыва. Наиболее разрушительными оказались нечистые слова. Именно эти словесные исчадия ада, проникая в организм человека через органы слуха, буквально взрываются в генетическом аппарате человека, искажая его наследственные программы. Это в свою очередь вызывает разного рода мутации, ведущие к неизбежному вырождению.
  Учёные создали аппарат, способный переводить человеческую речь в электромагнитные колебания. … эти колебания могут весьма активно влиять на молекулы наследственности. …
  Оказалось, что некоторые слова, произносимые …в … аппарат, практически мгновенно вызывают в клетках живого организма мутагенный эффект поистине чудовищной силы. Под его воздействием уродуются и рвутся хромосомы. Носители наследственной информации – гены, за долю секунды могут поменяться местами. В результате … этого словотворного хаоса начинают запускаться новые противоестественные программы, которые задают для дальнейшего потомства чёрные программы самоуничтожения.
  …генетическому аппарату человека … не безразлично, что его хозяин думает, слушает или читает. В некоторых случаях информация может впечататься в т.н. волновой ген. При этом аппарат ДНК не способен различать, от кого вы получаете информацию – от живого собеседника или с экрана…
  Любое произнесённое слово – это не что иное, как волновая генетическая программа, способная …изменить всю вашу жизнь.
  …матерные слова способны вызвать в живой клетке мутагенный эффект, равный тому, как если бы клетка попала под … воздействие радиоактивного излучения … 300 000 рентген.
  Выплеск чёрной энергии, … ругательства имеют …разрушительные последствия и для того, кто их говорит, и для того, кто слушает…
  К сожалению, люди не понимают этой связи, а последствия проявляются не сразу, а через некоторое время

 22. Херсонец

  Оговорюсь сразу – пишу на русском, чтобы и ИВАНЫ поняли то, что я говорю. Рідну мову (і літературну також) знаю досконало.
  Иван и alibabayka.ru – воспитанники просталинской идеологии, вследствии своего возраста. Это сразу видно и объяснимо – компартия старалась с момента их рождения. Поэтому такие люди и исторические факты воспринимают только с этой позиции да и знают только те, которые партия решила им показать. Они не понимают, что СССР и современная Россия имеют только имперские интересы, а империя – это всегода стремление к завоеванию новых территорий и насаждение принципа “разделяй и властвуй”. Они не понимают (и считают это нормальным), что в своё время Россия растоптала все договорённости с Хмельницким, в нарушение всех договоров (и международных в т.ч.) захватила Крым, уничтожила казацкую форму государственности в Украине и т.д. То же делали и коммунисты, начиная с 1917г. – уничтожение независимого государства Украина, уничтожение работящих крестьян (как бы, “куркулей”), уничтожение украинского языка и самого народа – голодоморы 20-х, 30-х и 40-х, полевые военкоматы (были только в Украине), массовое выселение украинцев с Закарпатья, Крыма, востока Украины и заселение этих областей русскоговорящими. Ну и, естественно, гражданская война с украинскими силами сопротивления. Кстати, если бы эти люди действительно хотели знать историю, то даже в советских источниках указано, что в во время боевых дейстий против ОУН погибло около 50 тыс. советских солдат и активистов, а со стороны сопротивления – порядка 350 тыс. так называемых “бандеровцев” и сочувствующего им населения. Есть разница? Хотя оуновцы всегда показывались по локти в крови и никто не говорил о группах МГБ, которые под их видом реально зверствовали на Западной Украине.
  И сейчас вы, Иваны безродные, едите украинских хлеб и пьёте украинскую воду, но АБСОЛЮТНО НЕ ХОТИТЕ знать язык этого народа, его культуру и историю да ещё обвиняете его часть в нежелании работать! А в Луганской, Донецкой областях – что, работают? Практически, поголовное воровство и пьянка… Да и работы, кроме как в “копанках”, тоже нет. Ии не будут люди гореть желанием работать на тех, кто украденные у них миллиарды будет вывозить за кордон!

  1. Віктор

   Ця відповідь найкраща.Я наприклад по національності поляк. Але я проживаю на українській землі і вважаю що державну українську мову повинен знати кожен. А польською мовою я спілкуюсь з своїми рідними та знайомими. Просто треба любити свою державу.

 23. Січеславець

  По усім пунктам підтримую Херсонця. А що до Івана – то типічний троль. Усе він розуміє (ну не може людина бути настільки зомбованою), а просто тролить. Менше звертайте на нього увагу)

  1. Артьомій

   Таварішьчь як собака–усе наче розуміє а от сказати-не може.Отакі вони НАСІЛЬСТВІНАУКРАІНЄЗІРАВАНИЇ.

 24. Днепропетровец

  Мне вот интересно спросить, “оксана” это мужик с бородой проплаченный “свободой” или просто тупая баба с климаксом и наклонностями г-на Геббельса. Оксана, когда вы так яро пишете “народ украины” подразумевая только вашу быдло-нацисткую шайку, то стоит понять, что народ украины это и те, кто с вами не согласны, а НАС больше.. и на вас – срали…

 25. Кагтавый.

  Для тупых Оксан,Херсонцев,legnов и т.д.С момента переворота в 1917 и по 1943г власть в СССР принадлежала жидо-массонам,вот они все беды творили со-славянскими народами,Сейчас все ключевые позиции,весь бизнес,одним словом-разворовывание нашего и государственного добра проходит под контролем и действами оных,а мы друг друга клянем,оскорбляем,ненавидим,
  вместо объединения.

 26. Вільний

  Ваню-кацапа обідєлі,кокой ужас. ти днєпродєбілєц сам бидло,ви тільки і вмієте ображати інших через свою тупість.Тупий-кагтавий історик великий, сон рябої кобили виписує. В лаптях і рваних куфайках приїхали на Україну ваші дєдушкі і бабушкі, відбирали у людей місцевих будинки,квартири і т.д. Хочеш жити на Україні ???!!! Вивчи історію, мову !!!! Не хочеш???!!! ЄХАЙ РАСЄЮ! там тєбя ХОХЛОМ будут клікать.

 27. viktor

  Коли народ розколений на два пртилежних,ворогуючих табори історичними ідеологічними,політичними,соціологічними.різновекторними поглядами, – це без всякого сумніву вагомо грае на руку нинішній олігархічній,постімперсь кій владі януковича-пахана і його банді,підтримуваній комуністичними обер тнями! Тому не дивно,якщо нинішня влада залишиться навічно,тому що вона щей заволоділа величезними матеріальними,фінансовими ресурсами в ціло му по Україні. Всі ці малоефективні балачки на всі теми вище викладені,вигля дають жалким лепетом і малоперспективним лементом на майбутне для всьго народу,як західного,так і східного,котрий погряз в одному тому же болоті, – жалюгідному виживанні,захисті від очумілих правителів…

 28. Луцк

  Я обїздив всю Україну у відрядженнях, частіше був на сході і півдні нашої неньки. Люди там нормальні попадались переважно. В складних ситуаціях помагали! Просто дивує наскільки прозомбовані советами, в них 8 березня важніше за св’яту ПАСКУ! В кабаках діти замість коли горілку не пьють а просто х*яряТь!) Дівчата настільки доступні що не даремно по сніду перші місця схід і південь займає! Сервіс таке поняття в них не існує, нагрублять тобі з акцентом дев’яностих! Всі Івани що вище щось писали, це просто зомбі, в нього в дома замість ложки і вилки серп і молот і він хоче щоб ми звами також цими приборами харчувались! Цього ніколи не буде!!! краснокожий Х*Й!

 29. Гонта

  УКРАЇНЦІ ВСЕ ПРАВИЛЬНО ЗРОЗУМІЛИ ! І О.ТЯГНИБОК МОЖЕ Й НЕ РАДИКАЛ , АЛЕ ТЕ , ЩО ВІН ПАТРІОТ СВОЄЇ ЗЕМЛІ І ВІДДАНИЙ НАЦІОНАЛІСТ НІХТО НЕ ЗМОЖЕ ЗАПЕРЕЧИТИ !!! ПОЧИТАЙТЕ ПРОГРАМУ ВО “СВОБОДА” , ЩОТИЖНЕВИК ВО “СВОБОДА” , ЗАЙДІТЬ НА САЙТ ВО “СВОБОДИ” і ВИ ЗРОЗУМІЄТЕ ЧОМУ РОСТЕ РЕЙТИНГ ЦІЄЇ ПРОУКРАЇНСЬКОЇ СИЛИ … А ЯЦЕНЮК , ТАК САМО ЯК І ВСЕСВІТНЬО – ВІДОМИЙ ПАТРІОТ КЛИЧКО МАЮЧИ ТЕЖ ДОБРІ НАМІРИ ПОКІНЧИТИ З БАНДИТСЬКО-ОКУПАЦІЙНОЮ ДЕРІБАННОЮ ( КОМУНЯЦЬКО-РАСЕЙСЬКОГО РОЗЛИВУ ) ВЛАДОЮ ВЖЕ ВІДЧУВ НЕЗЛАМНІСТЬ І ПОСЛІДОВНІСТЬ НАЦІОНАЛІСТІВ І НЕ ДИВНО , ЩО ПОДІЛЯЄ ЇХ ПОГЛЯДИ , БО ЦЕ ПОГЛІДИ УКРАЇНЦІВ, А НЕ ЗАЙД І ЇХНІХ ПРАДІДІВ – ВБИВЦЬ !!!!!!

 30. Владимир

  Зачем Вы все доказываете друг другу, да еще с такой ненавистью что кто то и вас лучше, а кто то хуже, кого нужно ненавидеть, а кого любить?! Кто является из Вас носителем зерна истины,которое дано только богу?! Вы ненавидите друг друга потому,что кому то очень выгодно,чтобы Ураина никогда не была процветающим государством! Когда внутри государства так люди ненавидят друг друга за убеждения и симпатии – у такого государства нет и не может быть будущего! Двадцать с лишним лет независимости – ничего не сделано, ничего не построено – да еше умудрились голодать на лучшем в мире черноземе! Кто Вы – биомасса с отформатированными мозгами или же еще есть надежда что возьметесь за разум?

 31. Владимир

  Зачем Вы все доказываете друг другу, да еще с такой ненавистью что кто то из вас лучше, а кто то хуже, кого нужно ненавидеть, а кого любить?! Кто является из Вас носителем зерна истины,которое дано только богу?! Вы ненавидите друг друга потому,что кому то очень выгодно,чтобы Ураина никогда не была процветающим государством! Когда внутри государства так люди ненавидят друг друга за убеждения и симпатии – у такого государства нет и не может быть будущего! Двадцать с лишним лет независимости – ничего не сделано, ничего не построено – да еше умудрились голодать на лучшем в мире черноземе! Кто Вы – биомасса с отформатированными мозгами или же еще есть надежда что возьметесь за разум?

 32. Олег

  Львов раньше говорили на польском теперь что?Львов никогда не был Украинской, просто Русские забрали у Поляков и отдали Украинцам так кому благодарить?

 33. волк

  Простая русская душа, тупая рожа алкаша. Портянки Путин и ЕдРо, в сенях помойное ведро. Гуляка в будни до утра и кабачковая икра. На полке Ленина портрет, по пьянке дворнику минет. Видон на свалку из окна и вечно битая жена. Дочь блядь, сыночек наркоман, муж лег на зассаный диван. Подъезды с запахом, мочи без штукатурки кирпичи. На свадьбах драки мордобой, секс с друга пьяного женой. Паленка, гречка, маргарин, закуска русских образин. Бухнул – под задницу пинка, О ДАААА!! РАССЕЯ ВЯЛИКА!!

 34. Павел

  Тягнибок – не еврей, Яценюк – не радикал. Тернопольчане – не украинский народ. Какого черта мы тогда мы это все обсуждаем?

 35. Петро

  ТЯГНИБІК І ЯЦЕНЮК ЗІБРАЛИ УСІХ ІУДЕЇВ ВІНИЧИНИ ДЛЯ ПЕРЕСИЛКИ ЇХ В КРИМСЬКУ КАЛІФОРНІЮ -ЗЕМЛЮ ОБМАНОМ КУПЛЕНУ ЗА ВЕКСЕЛІ ГРОМАДЯНИНОМ США ЛЕНІНИМ – РУНШТЕЙНОМ ( ПСЕВДО БАЛНК – УЛЯНІНОВ). ТИМОШЕНКО СТАНЕ ЦАРИЦЕЮ МОШЕНКІВ ПОВЕРНЕ В КРИМ 200мільярдів доларів ЯКІ ВИКРАЛА У СИРІТ І КАЛІК УКРАЇНИ ЗА ДОПОМОГОЮ ОРГАНІЗОВАНИХ ВБИВСТВ КРАЩИХ УКРАЇНЦІВ ЩЕРБАНЯ.
  ОПОЗИЦІЯ КУПЛЕНЕ ЛАЙНО!
  ТЯГНИБІК І ЯЦЕНЮК ПРОДАЖНЕ ЧМО!

 36. Сармат

  Только безграмотный,невежественный человек НЕ хочет понять,что Ве финансы,власть,медицина,СМИ,культура,библиотеки,адвокатура,спортивные мэнеджеры ЗАХВАЧЕНЫ ЖИДАМИ!!!!Они разделили один народ на три и сталкивают лбами,подбрасывая идеологические мины.Они извратили наше прошлое,написав изТОРЫю,навязали Религию рабов.Малороссов с подачи Австро-Венгерских жидов сделали УКРАИНЦАМИ с отдельным языком,религией,изТОРЫей.Великороссов надурили аналогичным способом.Они не знают,что имели Великую Тартарию–Империю Русов более 100 тысяч лет.Киевская Русь была одной из провинций на окраине этой Империи Славяно-Ариев.НАРОДУ жиды так промыли мозги брехнёй,что долго ещё будут друг друга ненавидеть.Голодоморы устраивали Жиды.Каганович главный!тЯГНИБОК,ЯЦЕНЮК,ТИМОШЕНКО —И почти вся Рада с олигархами ВСЕ жиды!В РОССИИ И еВРОПЕ ТА ЖЕ КАРТИНА.Просыпайтесь Славяне,Русы,Русины,Арийцы,Скифы,Анты,Словены,Чехи,Сербы,—вы все генетически едины.!Скидывайте жидовское ИГО,ИНАЧЕ БЕЛЫХ ЛЮДЕЙ СКОРО НЕ БУДЕТ НА ЗЕМЛЕ!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.