У Ланівцях Фонд держмайна здає в оренду автосклад

Поділитися

Регіональне відділення ФДМУ по Тернопільській області має намір передати в оренду об’єкт державної власності:
відокремлене приміщення матеріального складу № 4, площею 136,3 кв.м., яке перебуває на балансі Лановецького міжрайонного управління водного господарства, та знаходиться за адресою Тернопільська обл., м. Ланівці, вул. Миру, 18, з метою розміщення станції з технічного обслуговування автотранспорту, терміном на 2 роки 11 місяців.
Заяви про оренду зазначеного об’єкту приймаються до 28.11.2012 року за адресою: 46008, м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11 (каб. 603), РВ ФДМУ по Тернопільській області.
Заяви подаються в окремому конверті з написом „Заява про оренду” із зазначенням найменування та місцезнаходження об’єкта оренди. У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст. 9 Закону України „Про оренду державного та комунального майна”.
Детальну інформацію щодо об’єкта оренди можна отримати в регіональному відділенні Фонду державного майна України по Тернопільській області за телефоном (0352) 52-36-38 та у газеті „Відомості приватизації” (№ 46 від 14.11.2012 року на 20 сторінці).

Прес-служба Регіонального відділення
Фонду державного майна України
по Тернопільській області

Як у Бучачі грають у футбол

Михайло Ониськів презентував “АБВ…” (відео)