У Тернополі відбудеться презентація результатів проекту «Студенти для органів місцевого самоврядування -2012»

Поділитися

 8 листопада о 17.00 год. в залі засідань Тернопільської міської ради відбудеться прес-конференція, присвячена презентації результатів проекту “ Студенти для органів місцевого самоврядування – 2012”,  який реалізується громадською організацією “Молодіжна Альтернатива” (м.Київ) у партнерстві із Тернопільською обласною молодіжною громадською організацією «Спілка Молодіжного Самоврядування» за сприяння Тернопільської міської ради .

        Під час прес-конференції, яка відбудеться за участі міського голови Тернополя Сергія Надала, відбудеться підбиття підсумків проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2010”, а також вручення студентам, які проходиди стажування (інтернам) Сертифікатів учасника проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2012”.

        Також передбачається презентація книг, до яких інтерни мали можливість писати свої статті: “Формування регіональної молодіжної політики”, “Культурний розвиток регіонів”, “Реформування житлово-комунального господарства України”, а також “ Формування іміджу регіонів України на міжнародній арені”. Унікальність книжок полягає у тому, що вони  написані студентами-учасниками проекту «Студенти для органів місцевого самоврядування», який реалізовує ГО «Молодіжна Альтернатива» із місцевими партнерськими організаціями з 2005 року у 21 місті України, де цього року близько 130 студентів зі всієї України мали змогу пройти стажування у міських/районних/обласних радах. Автори статей висловлюють незаангажовану власну думку щодо проблем молодіжної політики, розвитку культури, реформування житлово-комунального господарства, висловлюють своє бачення щодо формування іміджу регіонів України на міжнародній арені.

 

Коротко про проект

1 лютого 2012 року в залі для нарад Тернопільської міської ради було проведено співбесіду із учасниками проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2012”, за результатами якої  було відібрано 10 студентів, які проходили стажування в структурних підрозділах  Тернопільської міської ради протягом 5 місяців (лютий – червень 2012 року)  по 4 години в день, в після навчальний час.  Впродовж періоду стажування  студенти – учасники проекту займалися моніторингом засобів масової інформації, редагуванням нормативно-правових документів та підготовкою їх до друку, аналізом документів з питань економічного, політичного, соціального розвитку міста; перекладом нормативно-правових актів інших країн, готували відповіді на запити та листи до депутатів, працювали із зверненнями громадян. Також протягом періоду стажування учасники проекту мали можливість брати участь у семінарах, тренінгах, які відбувались у різних містах України.

     Метою даного  проекту є підвищення професійної освіти молоді, отримання професійного досвіду студентами та залучення молоді до активної участі у житті свого міста, через організацію їх роботи у органах місцевого самоврядування.

 

Українські танці напередодні посту

Яна Іщук “Всі поруч” (відео)