111

Тернопіль 22 листопада  відвідав Блаженніший Любомир Гузар. Головна подія візиту – зустріч зі студентською молоддю міста, яка відбулася в актовому залі Тернопільського національного економічного університету. Захід організувало Товариство українських студентів-католиків “Обнова” спільно з управлінням Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ. Він присвячений 120-й річниці від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого та з нагоди 15-ліття Тернопільського товариства “Обнова”.

Як стало відомо “Про все” з достовірних джерел, лише адміністрація Тернопільського економічного університету з радістю погодилась організувати і надати безкоштовно актовий зал для зустріч Владики Гузара з тернополянами і студентами. Адміністрації закладів культури, де могли відбутися зустрічі Владики Любомира Гузара з тернополянами, вимагали проплати за оренду залу. Що тут скажеш? Невже в духовні справи втрутились ринкові стосунки навіть у набожному Тернополі?

Відео 20 хвилин

Відео – Погляд7 comments

 1. ТУСК "Обнова"

  Дякуємо за таку оперативність інформації. Однак хотіли б зазначити, що жодних проблем у замовленні залу у нас не було. Відразу звернулися до економічного університету і одразу отримали погодження. З іншими власниками “великих приміщень” ми не спілкувалися на цю тему. Хоча певні, що в разі необхідності, ніхто не відмовив би у зустрічі із Блаженнішим. Просимо про спростування поданої інформації.

  1. Віталій Мацюк

   Ми раді були б, що так було насправді, як Ви пишете. Однак, за нашими надійними і перевіреними джерелами, це не так

   1. Василь (Скарбник ТМ ТУСК Обнова)

    Надійними джерелами якраз і можуть бути тільки члени нашого Товариства, тому що це ці люди організували дану подію. І тільки ці люди знають як це було. Тому просимо змінити статтю. Не заставляйте писати офіційну скаргу.

   2. Марічка

    Перепрошую, Віталіє, але ви так з упевненістю пишете, ніби то ви домовлялися про заклад для проведення зустрічі. Як на мене, то надійна та перевірена інформація – це інформація, яку отримуєте від організаторів. Тому просимо, всі питання, що вас цікавлять, поставити нам і отримати насправді правдиву відповідь. Дякуємо!

 2. Марічка

  дуже гарні відео-уривки, і дуже оперативно і швидко виставлені для перегляку в інтернет, дякую за це)))
  дуже дякуємо ТНЕУ за надання приміщення для цієї зустрічі молоді з Блаженішим Любомиром, які пішли нам на зустріч, коли ми їх про це попросили. Тому ми вже не зверталися до власників інших закладів і. відповідно, у нас ніхто не вимагав грошей. Тому не бачу тут ніяких ринкових стосунків!!!

 3. Інформаційна референтура ТУСК "Обнова"

  Щиро вдячні усім медіа за розповсюдження інформації про зустріч з Блаженнішим Любомиром Гузаром, проте ще раз запевняєм що ніякі інші зали навіть не розлядалися, тому попросим бути надалі обережним у висловлюванні припущень Єдине офіційне джерело – управа товариства!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.