Будь сильний і незламний навіть перед лицем смерті і всяких терпінь

Поділитися

На вихідних 14-16 грудня ТОО ВО “Тризуб” імені Степана Бандери, не зважаючи на штормове попередження, перебували на зимовому вишкільному таборі (на базі Слав ятинського музею ОУН-УПА у с. Слав ятин Бережанського району). На цьому місці хлопці зібралися не марно, бо саме тут, перебуваючи на землі, политій кров ю наших попередників, є можливість зрозуміти, на що готові та що робити далі на шляху революційної боротьби.
Молоді націоналісти зібралися разом, щоб загартувати свій дух та тіло. Отож під час таборування отримали теоретичні та практичні навики по боротьбі з режимом внутрішньої окупації. Послухали ряд лекцій з ідеології українського націоналізму, адже лише ідейна людина може ініціювати національно-визвольний і державотворчий Чин. Не обійшлося і без смуги перешкод і занять із рукопашного бою, щоб при потребі “не з миром, а мечем” йти вперед і бути готовими до боротьби в реальних умовах сьогодення. Пройшли теоретично-практичні заняття з топографії. Також інструктори постійно наголошували на тому, що б там не було, але для реалізації свого потенціалу у час Національної Революції замало одних вишколів: всі зусилля будуть марними, якщо не буде самопідготовки та самоосвіти.

Справжня зима цього року не забарилася. Сильний снігопад не жарт налякав жителів області, проблем прибавилось громадському транспорту та автомобілям, люди здебільшого старалися перебути негоду вдома. Погодні умови сприяли у формуванні непереможного націоналістичного духу. Сніг по коліна, а деколи навіть по пояс, хуртовина, сильний мороз не стали на заваді тризубівців щоб досягнути мети. Шлях додому був схожий на рейд – десятки кілометрів пішки і загартовані хлопці щасливо дістались до поїзда. Приїхавши у Тернопіль розпрощались ненадовго, готові у будь-який момент до боротьби за Українську Україну.
Серед нас немає досконалих, усі ми прагнемо стати кращими, тому і працюємо у вишкільно – виховному напрямку для здобуття Великої мети!

І хай на цьому шляху нам допоможе Бог!

Слава Україні! Героям Слава!

Створено коаліцію організацій “Конкурентна молодь України”

Бурульки в Тернополі