“Лице від черепа було відірване” – у Тернополі “убозівець” убив “беркутівця”

Поділитися

Прокуратура Тернополя завершила розслідування справи щодо вбивства 27-річного бійця спецпідрозділу “Беркут” Петра Єрмакова.

Його знайшли з розтрощеним черепом у місцевому парку, біля нічного клубу Riverpool влітку.

У вбивстві звинувачують капітана спецпідрозділу “Сокіл” – Сергія.

“Деталі справи розголошувати не будем, але можемо сказати, що ту бійку, як ми встановили, дійсно спровокував покійний. Підозрюваний – один. Ніяких свідчень про те, що були винні якісь інші особи, немає. Якщо слідчі в чомусь не праві, суд це встановить, і може направити справу нам на дорозслідування. Але, думаю, прокуратура зробила все чітко й об’єктивно”, – повідомив Gazeta.ua виконуючий обов’язків прокурора Тернополя Іван Антюк.

Водночас мати покійного стверджує, що прокуратура покриває деяких винуватців справи, і перекручує інформацію про хід справи.

“Мій син мав 1,97 м росту, 120 кілограм ваги. А цей Сергій – метр сімдесят. Хоч і боксер, але не міг Петра сам убити. Його спочатку ззаду хтось по голові вдарив трубою чи бітою. А потім уже добивали, знущалися. Коли привезли його в лікарню – то лице від черепа було відірване. Лікарі плакали над ним”, – розповіла Gazeta.ua мати покійного.

Жінка вважає, що до вбивства причетні інші особи.

“Мені друзі Петра анонімно повідомили, що разом із Сергієм був ще колишній “убозівець”, по кличці “Албанець” – він зараз за кордон утік. Третій, хто з ними в парк ходив – цивільний. Він у справі як свідок проходить. Хоча якщо він там був – то значить брав участь у вбивстві”, – переконана матір.
http://gazeta.ua

Слідом за Києвом засуджених батька та сина Павличенків підтримали у Тернополі

Бібліотекарка з Копичинець – у ТОП-100!!!