111

В Тернополі вже декілька днів вирує стихія. Сніг продовжує падати, незважаючи на те, що комунальні служби працюють в посиленому режимі. Міський голова Тернополя С.Надал особисто керує процесом, саме тому про успіхи прибирання люди дізнаються більше з ЗМІ, відмовляючись вірити своїм очам, які вперто не помічають комунальної техніки на вулицях міста.

На одній з закритих нарад, які останнім часом почастішали в будинку мерії, обговорювали можливість поливання вулиць міста … гарячою водою.
Перший заступник міського голови В.Стемковський оперативно зв’язався з інститутом проблем гарячої води в Києві, де йому детально розповіли, якою може бути реакція кипятку з сумішшю снігу та піску.
“Виявляється, – з захопленням розповідав В.Стемковський на нараді. – Вода при таких температурах повітря не встигатиме замерзнути. Якщо потужний струмінь кипятку спрямувати на дорогу, попередньо розчистивши решітки стічної каналізації, то вода розтопить сніг своєю температурою і стіче, як звичайний дощ, не встигнувши замерзнути”.
З словами чиновника, пісок, який є важчим за воду, весь не змиється в каналізацію і продовжуватиме забезпечувати надійне зчеплення коліс авто з асфальтом.
На доказ правдивості своїх слів, пан Стемкоський вивів всіх на вулицю і помочився на сніг у внутрішньому дворику міської ради. Сніг дійсно розтопився до асфальту, а про експеримент нагадував лише ледь помітний жовтий слід довкола сухого клаптика.
“Ми не цураємось сміливих підходів для вирішення тих проблем, які ставить перед нами сьогодення, – підсумував на нараді міський голова Тернополя Сергій Надал. – Якщо треба для визволення Тернополя від снігових заметів застосувати технологію поливання вулиць гарячою водою, ми підемо і на це”.
Міський голова також дав доручення підготувати звернення до Кабінету міністрів України, в якому клопотати про збільшення лімітів постачання газу для котелень міста, які декілька днів підряд продукуватимуть гарячу воду для боротьби зі стихією.

2 comments

  1. Ден

    пожартували і досить. давайте лопати в руки і хоч коло свого підїзду повигрібайте сніг

  2. Місько

    Цікаво чи автор новини би насмілився в очі Стемковському розказати про “мочіння”? Жарти мають мати межу. Хоча якщо сайт позиціонує себе як гумористичний, то можна. Але тоді переіменуйтесь на “Новасті от Пєтрасяна” 🙂

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.