У Тернополі пройшла акція «Миколай для твоїх героїв»

Поділитися

Громадська організація «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» в грудні провела у Тернополі акцію «Миколай для твоїх героїв». В рамках даного заходу волонтери зібрали та презентували тернопільським ветеранам визвольних змагань подарунки від святого Миколая. Мету акції організатори пояснюють гаслом: «Герої живуть доти, доки їх пам’ятають».

Свої подарунки в день св. Миколая отримали близько 40 ветеранів. Для них волонтери підготували продовольчі пакети з крупами, цукром, фруктами і ін., а також вітальні листівки та пресу.

Для формування подарункових кошиків спонсорську допомогу надали підприємці міста. Пошуком коштів займалися волонтери акції. Завдяки їх наполегливості та підтримці спонсорів вдалося забезпечити 10-кілограмові подарунки з найнеобхіднішими продуктами.

«Нам довелося обійти багато підприємств, аби знайти необхідні ресурси. Звичайно були такі, які відмовляли, та на щастя в місті є небайдужі люди, які підтримали нашу справу. Особисто я знайшов шестеро таких», – розповідає волонтер Василь Дубовий.

«Я значущість нашої акції повністю зрозуміла, коли уже в день св. Миколая на власні очі побачила, наскільки тим людям важлива наша увага і шана. Вони більше, ніж  подарункам, раділи тому, що про них памятають», – ділиться враженнями волонтер Пархут Катя.

Молодіжна організація «МНК» висловлює подяку всім підприємцям, які зробили свій внесок у реалізацію акції, а також волонтерам ТСШ №17 за їх активну участь.

У Тернополі автомобільні затори з дамби на “Дружбі” до “Текстильника” на БАМі. Через погано почищені дороги

У центрах обслуговування платників податків Тернопільщини платникам надано понад 350 тисяч послуг