111

Вчора у Тернополі під стінами держадміністрації відбулася акція протесту проти повторного призначення міністром освіти Дмитра Табачника. Організувала пікетування свободівська молодіжка «Сокіл».

– Теперішня влада вже зовсім втратила почуття поваги до всього українського, – сказав під час виступу на мітингу голова ТО МГО «Сокіл» Ігор Бойчук. – Вже всім зрозумілі наміри Януковича та його прихвоснів. Вони виконують всі вказівки їх господарів з Москви. Сьогодні Білокам’яна наказала продовжувати знищувати все українське. Нас втягують у так-званий «митний» союз, аргументуючи це економічними вигодами. Насправді, Росія та її кагебістичне керівництво скерувало всі свої зусилля на загарбання нашої держави. Оскільки відомим є факт, що московська імперія не в змозі самотужки без України впоратися зі своїми внутрішніми проблемами. Тому ми сьогодні чуємо, як глашатаї пропутніських інституцій розповідають про потенційне переселення семи мільйонів українців на Сибір. Все для того аби стримати наступ китайців на власні території. Адже місцеві сибірські «аборигени» вже спилися і будь-якого опору зовнішнім загрозам зробити не можуть.

Також на акції протесту заявлялося про необхідність зміни всієї теперішньої влади, а не тільки Табачника. Зрозуміло, у рамках встановлених нашим законодавством.

– Всі ми розуміємо, що українофоб Табачник – лише «громовідвід» від справжньої небезпеки, – продовжив Ігор Бойчук. – Янукович частково замінив Уряд. Але для українців це не означає хоч якогось покращення. На вищі міністерські посади піднялися ще більш цинічніші та заангажовані, а точніше завербовані кадри. Їх мета знищити виборену віками незалежність України. Тому у своїх акція протесту ми не зупинимося на одному Табачнику. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.