У Збаражі очікують на приїзд нардепа Михайла Головка, щоб прибрав за побратимами

Поділитися

Влітку цього року вперше у центральному сквері міста Збаража було встановлено пивний намет. Організаторами пивного бізнесу стали нібито лідери місцевої Свободи, чим  “підмочили” репутацію популярної у регіоні партії. Депутати-свободівці стверджують, що це не їхня власність, проте збаражчани кореспонденту «Про все» неодноразово розповідали, що свободівці таки мають стосунок до «намету», бо постійно там крутяться.

-Ну не пиво ж вони там п’ють по 5-6 разів на день,- саркастично пожартував пенсіонер на місцевому ринку, що розташований поруч.

А дозвіл на це, стверджують джерела «Про все» у районній раді, надав міський голова,  “обмінявши” його на дружбу  із “Свободою”, хоч ще зовсім недавно у нього були інші політичні вподобання : Пора, Партія регіонів, Удар.

“Родзинкою” пивного бізнесу від Свободи було встановлення неподалік пивного намету ТУАЛЕТУ, який хоч і не прикрашав своїм виглядом архітектурний ансамбль центральної частини міста Збаража, та все ж таки став єдиним у місті публічним туалетом.

Пивний сезон закінчився, а сміття від пивного намету та перекинута вбиральня залишилися, чим викликають обурення у жителів міста Збаража. Принаймні, «Про все» вже разів зо 5 інформували в коментарях мешканці райцентру.

Міський голова, мабуть, боїться образити новоспечених друзів і не зобов’язує свободівців прибрати залишений ними непотріб. Комунальні служби бездіяльні, а свободівська місцева еліта ніяк не реагує. Можливо, новоспечений депутат від “Свободи” Михайло Головко посприяє, адже у столиці так файно наводив порядок з парканом навколо Верховної Ради, то і місцевим тягнибоківцям дасть прочуханки і “патрійоти”  нарешті приберуть  “окрасу” збаразьких скверів.

Нарешті збаражани дочекалися !

Що у Тернополі говорять про кінець світу?

Господиня – до лікарні, сусід – до курника